İzleyin: Sam Billings, İngiltere A Vs Güney Afrika Antrenman Maçı Sırasında Dean Elgar'ı Baygınlıkla Görevden Aldı

izleyin:-sam-billings,-ingiltere-a-vs-guney-afrika-antrenman-maci-sirasinda-dean-elgar'i-bayginlikla-gorevden-aldi

Sam Billings tek elle dalış yakaladı.© Twitter

Sam Billings Salı günü England A’nın Canterbury’deki St Lawrence Ground’da Güney Afrika’ya karşı devam eden antrenman maçı sırasında çarpıcı bir yakalama yaptı. Dört günlük yarışmanın ilk gününde, İngiltere’nin pacer oyuncusu Craig Overton, Güney Afrikalı kaptan Dean Elgar’a uzun bir atış yaptı ve ikincisi, şutunu ön ayağa oynamaya çalışırken onu kenara çekti. Top, kaleci Billings ile ilk kayma arasında uçtu ve birincisi soluna hızlı bir dalış yapıp topu yere değmeden yakalamadan önce ölüyordu.

İngiltere Cricket videoyu yayınladı. Billings’i olağanüstü yakalaması için övdü. “Ne güzel @sambillings” başlığında şunlar yazıyordu.

İzleyin: Sam Billings’in avı Dean Elgar’ı buradan kovmak için

— England Cricket (@englandcricket) 9 Ağustos, Sonra devam eden dört günlük antrenman maçı sona eriyor, hem İngiltere hem de Güney Afrika Ağustos ayından itibaren üç maçlık bir Test serisinde karşı karşıya gelecek 17 Lord’s, Londra’da. İkinci maç Ağustos’ta 17 Old Trafford, Manchester’da başlayacak, takımlar üçüncü maç için Londra’ya dönecek. 8 Eylül’de Kennington Oval’de başlaması planlanıyor.

Her iki takım da altı beyaz top maçı oynamış olarak Test serisine giriyor. Aralarındaki üç maçlık ODI serisi, karar maçında yağmurun spoilsport oynamasının ardından 1-1 berabere biterken, T20Güney Afrika’nın ilk maçı kaybetmesine rağmen 2-1’lik galibiyet kaydettiğini gördüğüm maç sayısı kadar seri.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.