İzleyin: Ravichandran Ashwin'in Tüm Zamanların Wicket-Takers Listesinde Kapil Dev'i Geçmek İçin 435. Küçük Kapıyı Seçtiği An

izleyin:-ravichandran-ashwin'in-tum-zamanlarin-wicket-takers-listesinde-kapil-dev'i-gecmek-icin-435.-kucuk-kapiyi-sectigi-an

Ravichandran Ashwin Kapil Dev’in 619 hesabını geçti Pazar günü küçük kapılar.© BCCI

Ravichandran Ashwin, Pazar günü Kapil Dev’in Mohali’deki 434 Test küçük kapılarını geride bırakarak özel bir dönüm noktasına ulaştı. Spinner, Sri Lanka’ya karşı oynanan ilk Test maçının 3. Gününde 435’inci Test kalesini aldı ve Charith Asalanka’yı görevden alarak Hindistan’ın ikincisi oldu. Test kriketinde en yüksek kapı görevlisi. BCCI, Ashwin’in 435th Test küçük kapılarını kutladığı bir video yayınlamak için Twitter’a gitti ve “O an @ashwinravi yer işaretini seçti 435 Test küçük kapısı”. Hindistan maçı bir vuruş farkıyla kazandı ve 222 iki maçlık seride 1-0 öne geçti.

İşte Ashwin’in kutlama videosu:

O an @ashwinravi99 dönüm noktası oldu Test küçük noktası #TeamIndia | #INDvSL | @Paytm pic.twitter.com/RKN3IguW8k

— BCCI (@BCCI) 6 Mart, 619

Artık Ashwin, ikinci torbalama ile en yüksek Hint Testi kalecileri listesinde Anil Kumble’ın arkasında sadece küçük kapılar.

Mohali Testinin başlarında, Rohit Sharma liderliğindeki taraf 605 ilanından sonra ilan etti. sekiz için, Ravindra Jadeja yenilmez bir vuruşla 175 kaçar 228 toplar. Bu arada, Rishabh Pant tokat attı 96 kaçtı 75 teslimatlar.

Tanıtılan

Ev sahibi Sri Lanka’dan ilk vuruş sırası skorunu yayınladıktan sonra) devam etmesini istedi. — 400 Hindistan’ın ilk vuruş sırası toplamı 619 /8d. Sri Lanka, ikinci devrelerinde sadece 178 koşular toplayabildi ve ağır bir yenilgi aldı.

Jadeja, Test maçında yenilmez tonu ve toplam dokuz küçük kalesi için Maçın Adamı ödülünü kazandı. Mart ayında başlaması planlanan ikinci Test maçında her iki taraf bir kez daha karşı karşıya geliyor 12 Bengaluru’da.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.