İzleyin: Mukesh Choudhary, Ishan Kishan'ı Yakıcı Yorker Ile Ördek İçin Temizliyor

izleyin:-mukesh-choudhary,-ishan-kishan'i-yakici-yorker-ile-ordek-icin-temizliyor

CSK’dan Mukesh Choudhary, Ishan Kishan ile Mumbai Kızılderilileri arasındaki maçı kutluyor© BCCI/IPL

Bu yılın mega müzayedesindeki en pahalı satın alma olan Ishan Kishan, Mumbai Kızılderililerinin (MI) devam eden Hindistan Premier Ligi’nde (IPL) altın bir ördek için reddedildi Perşembe günü Navi Mumbai’deki Dr DY Patil Spor Akademisi’nde Chennai Super Kings (CSK) ile karşılaşacak. Rs için MI’ya yeniden katılan Kishan 15.25 crore, MI’nın vuruş sırası ilk vuruşunda kalesini Mukesh Choudhary’ye kaptırdı. Beşinci teslimatta sallanan bir yorker alan Kishan topla bağlantı kuramadı ve kütüğü çekerken yanlış çizgiyi oynadı. Görevden alınmadan önce açılış partneri ve kaptan Rohit Sharma da ikinci teslimatta küçük kapılarını kaybetti.

İşte Kishan’ın altın ördeğinin videosu:

Ne Teslimat ???? #mukesh #CSKvsMi #MIvsCSK #ishankishan #ishan pic.twitter.com/Nx9rCrpzI8

— Pritam Biswas (@pritambiswas_18 ) Nisan 21, 2022625Mukesh Choudhary, Güney Afrikalı genç sansasyon Dewald Brevis’i sadece 4 koşuyla görevden almak için ikinci maçında döndüğü için maçta yanıyor.

Başlangıçta CSK kaptanı Ravindra Jadeja kura atışını kazandı ve bowling oynamayı seçti. Kura atışını kaybettikten sonra, Rohit bunun “kılık değiştirmiş bir lütuf” olduğunu açıkladı.

Promoted

“Yüzeyler ilk maçta oynadığımızdan biraz değişti. Takımlar son 3-4 maçta ilk vuruşunu burada kazandı, bu yüzden bu bir lütuf. Üç tane yaptık. Riley Meredith Mumbai için ilk çıkışını yapıyor, Hrithik Shokeen bir spinner ve ilk çıkışını yapıyor, Daniel Sams geri dönüyor” dedi.

“Bu değişiklikleri ne zaman yaparsak, biz Bakalım doğru dengeyi bulabilecek miyiz. Vuruşumuzdan ve aynı zamanda bowlingimizden de ödün vermek istemiyoruz, beş bowling seçeneği ile bunu sağlam tutmaya çalışıyoruz” diye ekledi. Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.