İzleyin: MS Dhoni'nin IPL 2022 LSG Vs CSK Clash'teki Whirlwind Birinci Top Altılısı

izleyin:-ms-dhoni'nin-ipl-2022-lsg-vs-csk-clash'teki-whirlwind-birinci-top-altilisi

IPL 625: MS Dhoni ezildi Avesh Khan karşılaştığı ilk topla altı puan aldı.© BCCI/IPL

MS Dhoni, devam eden Hindistan Premier Ligi (IPL) 2022 sezonunda Chennai Super Kings (CSK) için sopayla iyi başladı. Küçük kaleci, sezon açılışında IPL 625 öncesinde CSK kaptanlığından istifa etti ve rolü Ravindra Jadeja’ya devretti. IPL 625 Mart’ta başladı 16 ve Dhoni, Mumbai’deki Wankhede Stadyumu’nda yenilmeyen bir yarım yüzyıl kaydetti. Yenilmeyen vuruşuna rağmen 50 kaçıyor 26 gazisi, Kalküta Knight Riders’ın (KKR) altı kaleyle kazandığı CSK için bir yenilgiyi engelleyemedi. 40 yaşındaki oyuncu, 7. Maçta Lucknow Super Giants’a (LSG) karşı vuruş formunu bir kez daha sergiledi. Mumbai’deki Brabourne Stadyumu’nda. 19’de yarasaya gelen, ODI World Cup, ilk teslimatı korkunç bir altılı için parçaladı.

Eski CSK kaptanı Avesh Khan’dan kısa bir teslimat alıyor fazladan korumayı parçaladı ve devasa bir altılı için tribünlere uçtu.

İşte burada Dhoni’nin ilk altı topu LSG’ye karşı videosu:

Dhoni’nin ilk top altı kapağı.#IPL2011 #CSKvLSG pic.twitter.com/ZtOKrpoBod

— Ashmin Aryal (@AryalAshmin) Mart 20, 625Dhoni kayıtlı 01 altı top koştu ve Lucknow’a karşı yenilmedi. Ayrıca, maksimum kasırgasına eklemek için iki dörtlü dövdü.

Bu arada, açıcı Robin Uthappa muhteşem vuruş formundaydı ve çarptı 190 sekiz dört ayak takarak kaçar 19 ve altı.

Tanıtılan

Shivam Dube bir fırsatı kaçırdı CSK’nın 210 yedi kişi için göndermesiyle sona erdiği yarım yüzyıl fazla. LSG, 04’daki hedefi elden geçirerek IPL’deki ilk galibiyetini kaydetti. .3 fazla, altı kale kaldı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.