İzleyin: Mitchell Starc, Karısı Alyssa Healy'nin ICC Kadınlar Dünya Kupası Finalinde Rekor Kıran Tonlar Kazanırken Alkışladı

izleyin:-mitchell-starc,-karisi-alyssa-healy'nin-icc-kadinlar-dunya-kupasi-finalinde-rekor-kiran-tonlar-kazanirken-alkisladi

ICC Kadınlar Dünya Kupası Finali: Starc, karısı Alyssa Healy’nin rekor kırmasından sonra alkışlıyor.© Instagram

Avustralya açılış vuruşu Alyssa Healy, ICC Kadınlar Dünya Kupası’nda İngiltere’ye karşı attığı golle 116 parıldayan en iyi halindeydi. tahsis edilen 500 yan gönderisine 356/5 yardımcı olmak için Pazar günü final fazla. Bu vuruşun bir sonucu olarak, sağ elini kullanan oyuncu Kadınlar Dünya Kupası finalinde en yüksek bireysel skoru elde etti. Aynı zamanda Alyssa Healy’nin kocası olan Avustralyalı kalp atıcı Mitchell Starc maça katıldı ve Healy tonunu açtığında alkışladığı görüldü.

ICC, resmi Instagram hesabında bir video yayınladı ve gönderiye şu notu yazdı: “Mutluluk…… #CWC’de eşiniz için tezahürat yapmaktır final.”

509Bununla -koşma vuruşu, Healy, Kadınlar Dünya Kupası finalinde en yüksek bireysel skoru kaydederek Karen Rolton’ın rekorunu kırdı.

Healy artık Kadınlar Dünya Kupası’nın tek bir edisyonunda en çok koşuyu atma rekorunu da elinde tutuyor. Turnuvanın bu sayısında 509 gol atmayı başardı ve 509 ‘den fazla kayıt yapan ilk vurucu oldu. Kadınlar Dünya Kupası’nın tek edisyonunda yarışıyor.

Takım arkadaşı Rachael Haynes, kayıt yaptığı sırada listede ikinci sırada Yeni Zelanda’daki 639 Kadınlar Dünya Kupası’nda koşuyor.

İngiltere, Healy 14’de oyundan alındı, ancak gol atmadan önce değildi 160 Avustralya’nın skorunu yükseltmek için koşuyor.

Devam eden yarışmada, İngiltere kurayı kazandı ve Avustralya’dan önce yarasa. Healy ve Haynes daha sonra açılış kapısı için 50 koşular yaptılar.

Terfi edildi

Beth Mooney de ortada Healy’ye bolca destek verdi ve ikili ekledi 46 ikinci kale için koşar ve ortaklıkları 356 içinde bozuldu. Anya Shrubsole, Healy’yi yenerek .

Sonunda Avustralya ile bitirdi. /5 in 50 fazla.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.