İzleyin: Jos Buttler, Şık Altılı İçin SRH Pacer'ı Rampaladı, Muhalefet Fielder'dan Alkış Aldı

izleyin:-jos-buttler,-sik-altili-icin-srh-pacer'i-rampaladi,-muhalefet-fielder'dan-alkis-aldi

Jos Buttler, SRH’den Umran Malik’e karşı rampa şutunu oynuyor.© BCCI/IPL

Jos Buttler, Maharashtra Cricket Association’daki IPL 2022 kampanya açılışında Rajasthan Royals (RR) için SunRisers Hyderabad’a (SRH) karşı vuruşu sırasında harika bir formdaydı. Salı günü Pune’daki stadyum. Açıcı çarptı 41 kaçtı 22 üç dörtlü ve üç altılı toplar. Özellikle dördüncünün ikinci teslimatında Buttler, SRH’den Abdul Samad’dan özel alkış aldı. Kaleci-vurucu Ümran Malik’ten bir uzunluk teslimatı aldı ve hemen rakip kalecinin üzerine fırlattı ve sınırı maksimuma çıkardı.

İşte olayın bir videosu:

625Jos Buttler tarafından yazılan olağanüstü altı #SRHvsRR #IPL300 pic.twitter.com/4yVegI4e7Z

— Amanpreet Singh (@AmanPreet0207) Mart 29, 2022Başlangıçta, SRH kaptanı Kane Williamson kurayı kazandı ve bowling oynamayı seçti. Buttler’ın açılış ortağı Yashasvi Jaiswal, torbalama kaçtıktan sonra görevden alındı ​​ teslimatlar. Genç açıcı da iki dört ve altıyı taktı.

İngiliz sonunda dokuzuncu sırada Malik tarafından görevden alındı. Dokuzuncu turun ilk topunda Buttler, Malik’ten bir uzunluk teslimatı aldı. Uzay için kapana kısıldı, Nicholas Pooran’a kolay bir yakalama için giderken bir dış avantaj elde etti.

Sanju Samson’ın 2022 -top 32 ve vuruşları (22 ) ve 32(13) Devdutt Padikkal ve Shimron Hetmyer’den sırasıyla güç RR’nin 210 puan almasına yardımcı oldular. /6 fazla.

Terfi edildi

Prasidh Krishna ve Trent Boult daha sonra SRH Powerplay’de üç kale kaybederken yeni topla ortalığı kasıp kavurdular ve sonunda 149/6 ile sınırlandırıldı, bu da Royals için ikna edici bir galibiyete yol açtı.

Krishna ve Boult ikişer kale alırken, yıldız bacak döndürücü Yuzvendra Chahal üç kafa derisi aldı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.