İzleyin: Harsh Goenka, Virat Kohli Singing'in Eski Videosunu Paylaştı. Becerilerini Değerlendir

izleyin:-harsh-goenka,-virat-kohli-singing'in-eski-videosunu-paylasti.-becerilerini-degerlendir

Virat Kohli’nin beş yıl önce bir etkinlikte retro bir Bollywood şarkısı söylediği eski bir videosu yeniden ortaya çıktı.© Twitter

Virat Kohli elinde sopasıyla en iyi durumda, ancak bu sahip olduğu birçok yetenekten sadece biri. Sanayici Harsh Goenka, Virat Kohli’nin beş yıl önce bir etkinlikte retro bir Bollywood şarkısı söylediği eski bir videosunu paylaştığında, hayranlara onun şarkı söyleme yetenekleri hatırlatıldı. Kohli, orijinal olarak Lata Mangeshkar ve Mohammed Rafi tarafından 1963 ‘Taj Mahal’ filmi için seslendirilen ‘Jo Wada Kiya Woh Nibhana Padega’yı söylerken görülüyor. ‘. Eski Hindistan kaptanının bir noktada saçmaladığı görülüyor ama çabuk toparlanıyor.

İzle: Virat Kohli, Harsh Goenka

tarafından paylaşılan videoda retro Bollywood şarkısını söylüyor #ViratKohli’nin şarkısını duymak güzel! pic.twitter.com/B6ZneWP3Fo

— Sert Goenka (@hvgoenka) 3 Nisan 2022Kohli’nin performansının videosu ilk olarak beş yıl önce YouTube’da paylaşıldı.

Kohli şu anda Royal Challengers Bangalore (RCB) ile birlikte ) kadro, playofflara ulaştıklarında geçen yılki performanslarını iyileştirmeye ve ilk Hindistan Premier Ligi (IPL) şampiyonluğunu kazanmaya çalıştıkları için.

Kohli, RCB kaptanlığından vazgeçti. 2021 sezonu ve takım yeni işe alınan Faf du Plessis’i IPL’den önce kaptanlarına atadı 2022.

du Plessis’in kaptanlığı altında, RCB savunma yapamadığı için ilk maçını kaybetti 205 Punjab Kings’e karşı.

Ancak, bir sonraki maçta Kolkata Knight Riders’ı düşük puanlı bir gerilimde yenerek geri döndüler.

Terfi edildi

Kohli yenilmedi Punjab Kings’e karşı oynanan maçta KKR’ye karşı için kalesini kaybetmeden önce iyi bir dokunuş.

Kohli ayrıca kısa süre önce Tests for India’da kaptanlıktan istifa etti ve Rohit Sharma tüm format kaptanlığını devraldı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.