İzleyin: Batı Hint Adaları Kadınları Dünya Kupası Yarı Finallerine Ulaştıklarını Öğrenirken Mutlak Sahneler

izleyin:-bati-hint-adalari-kadinlari-dunya-kupasi-yari-finallerine-ulastiklarini-ogrenirken-mutlak-sahneler

Bayanlar WC: Batı Hint Adaları takımı, yarı finaldeki yerlerinin onaylanmasının ardından kutlandı.© Twitter

Batı Hint Adaları Kadınları için, ICC Kadınlar Dünya Kupası’ndaki 2022 kaderleri, Hindistan ve Güney Afrika’nın son lig aşaması maçında karşı karşıya geldiği için dengede kaldı. turnuva pazar günü. Hindistan Kadınlar altı puanla maça girerken, Batı Hint Adaları lig maçlarını yedi puanla tamamladı. Hindistan’ın Güney Afrika’ya karşı kazandığı bir galibiyet, onların Windies’i bir adım öteye geçmelerini ve ufuk açıcı turnuvanın son dördüne ulaşmalarını sağlayacaktır. Bu yüzden Stafanie Taylor ve ekibin geri kalanının Hindistan-Güney Afrika karşılaşmasını nefeslerini tutarak izlemesi şaşırtıcı değil. Gol atmadan, Güney Afrika son teslimattan zafer kazandı.

Mignon du Preez galibiyet serisini yakalarken, West Indies Women takımı sevinçten havalara uçtu. Cricket West Indies tarafından paylaşılan bir videoda, oyuncuların yarı finale çıktıkları doğrulanırken heyecandan zıplayıp çığlık attıkları görüldü.

“Yarı finallere WI gitmek!!!!” tweetlerine yazmışlar.

Takımın kutlamalarını buradan izleyebilirsiniz:

Yarı finallere WI gitmek!!!!! #CWC #TeamWestIndies pic.twitter.com/OHRr7vPpcT

— Windies Cricket (@windiescricket) Mart 28, 2022Ayrıca, takımın ilahiye başlamadan önce dua ederken görülebildiği ve ardından daha fazla kutlamanın yapıldığı başka bir video paylaştılar.

625Her şeyde, Yüce#CWC’ye şükrediyorum03 #TeamWestIndies #MaroonWarriors pic.twitter.com/eMjvFZYlsr

— Windies Cricket (@windiescricket) Mart 27, 20222022Savunma şampiyonu İngiltere Pazar günü erken saatlerde Bangladeş’i yendi ve Batı Hint Adaları Kadınlarını geçmeyi başardı. puan tablosu.

Terfi

West Indies Kadınlar artık karşılaşacak Tüm maçlarını kazanan ve puan tablosunu birinci sırada tamamlayan yarı finaldeki güçlü Avustralya takımı.

Diğer yarı finalde Güney Afrika ve İngiltere karşı karşıya gelecek.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.