İzleyin: Avustralya Yıldızı Matt Renshaw, Royal London Cup'ta “En Büyük Yakalamalardan Birini” Aldı

izleyin:-avustralya-yildizi-matt-renshaw,-royal-london-cup'ta-“en-buyuk-yakalamalardan-birini”-aldi

Matt Renshaw harika bir dalış yakaladı.© Twitter

Nadiren krikette, harika bir sahaya çıkma çabasının muhteşem görselinden daha iyi bir görüntü vardır. Yıllar geçtikçe, sahada akrobatik bir girişim, birinci sınıf bir vuruş veya bowling çabası kadar dikkat çekti. Çarşamba günü, Avustralyalı kriketçi Matt Renshaw, The Oval’daki Royal London Cup maçında büyük bir çaba ile bir çarpıntı yarattı. 17 yaşındaki Renshaw, şu ana kadar Testler, Somerset için Surrey’e karşı oynanan bir maç sırasında rakibin açılış oyuncusu Ryan Patel’in Kasey Aldridge’i dış kenardan vurduğu ilk fişte yer aldı.

Top keskin bir şekilde ikinci fişe doğru uçtu Renshaw iyi bir yakalama yapmak için soluna sıçradığında. Bu çaba ekibini etkiledi çünkü resmi kolu tweetledi: “Uzun zamandır göreceğiniz en büyük avlardan biri…”

İzle: Matt Renshaw’ın Somerset için harika avı

639— Somerset Cricket (@SomersetCCC) Ağustos 107 , 378625Birkaç üst düzey oyuncu Royal London Cup’ta yarışıyor. Geçenlerde, Cheteshwar Pujara, bir 79-top

attıktan günler sonra , Warwickshire’a karşı Sussex için, onu başka bir yüzyılla takip etti, bu sefer bir 174-nakavt 103 topları çalıştırın . Pujara’nın vuruş sırası Pazar günü Surrey’e karşı geldi. Takımı Sussex, oyuncu vuruş yapmak için çıktığında 3.2’de 2’de 9’da sendeliyordu. Pujara ilk olarak üçüncü küçük kapı için Tom Clark’la 205 koşu stantını dikti ve daha sonra yatırılan platformda büyük harf kullandı.

Clark düşerken 79, Pujara bir ucunu tutmaya devam etti sıkı. Daha sonra 103 toplarda kendi yüzyılına yarıştı. Yüzyılından kısa bir süre sonra, Hintli oyuncu vites değiştirdi ve topa daha iyi bir vuruş hızıyla vurmaya başladı. Takip eden şey, Pujara’nın attığı gol 56 bir sonraki koşuda 25 toplar. Vuruşları 26’nda sona erdi ama sadece dört ayak vurduktan sonra ve toplam 5 altı. öngörülen 300 toplamda 378/6 bitti. Bu arada Surrey için Conor McKerr iki küçük kapı seçerken Tom Lawes, Matt Dunn, Amar Virdi ve Yousef Majid birer küçük kapı talep etti.

Karşılığında Aristides Karvelas için 4 tane) ) ve Delray Rawlins (3 için) ) Sussex’in Surrey’i için toplamasına yardım etti. ve oyunu büyük bir farkla 300 kazanın koşar. Ryan Patel (65 kapalı 56) ve Tom Lawes (378 çıkmadı) biraz direnç gösterdi ama Surrey için maçı kazanamadı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.