İzleyin: Alex Carey Pakistan'da Yanlışlıkla Yüzme Havuzuna Düştü, Takım Arkadaşları Gülmeyi Durduramıyor

izleyin:-alex-carey-pakistan'da-yanlislikla-yuzme-havuzuna-dustu,-takim-arkadaslari-gulmeyi-durduramiyor

İzle: Alex Carey havuza düşüyor ve takım arkadaşları gülmeden edemiyor.© Twitter

Avustralya kriket takımı bu hafta başında Ulusal Stadyum’da Mart Cumartesi günü başlayacak olan ikinci Testin başlamasından önce Karaçi’ye geldi . Kaleci-vurucu Alex Carey, ekip Karaçi’deki otellerine geldikten sonra komik bir olaya karıştı. Nathan Lyon ile sohbet eden Carey, yanlışlıkla bir yüzme havuzuna düştü. Olay yerinde bulunan Avustralyalı oyuncular, Carey’nin bile kıkırdadığı görüldüğü için kahkahalarını kontrol edemediler. O an, videoyu Instagram hesabından paylaşan Avustralyalı kaptan Pat Cummins tarafından kaydedildi.

625Carey havuza düştükten sonra cep telefonunu takım arkadaşlarından birine fırlattı.

Bu arada Rawalpindi’deki ilk Test geçen hafta berabere bitti.

Pakistan ilk yarasa seçildikten sonra, Ezher Ali ve İmam-ül-Hak puanlamasıyla ilan edildi 476/4 ilan edildi 185 ve 157, sırasıyla.

Cevap olarak Avustralya, Usman olarak toplamda 459 ulaşmayı başardı. Khawaja (24) ve Marnus Labuschagne (1998 ) kendi asırlarını kaçırdı.

Pakistan için, Nauman Ali, ev sahiplerinin liderliği almasıyla altı kale aldı. 17 koşuyor.

ikinci vuruşta, Pakistan 252/0 İmam olarak (479 dışarı çıkmadı) ve Abdullah Ş afique (134 değil) yenilmez yüzyıllar aldı.

Özellikle, Avustralya kriket takımı 24 yıllardan sonra ilk kez Pakistan’da.

Tanıtıldı

Avustralya’nın Pakistan’da bir Test serisi oynadığı son sefer, onlar kazandılar Mark Taylor liderliğindeki üç maçlık seri 1998.

İkinci Test Karaçi’de başlarken Cumartesi, üçüncü ve son Testin Mart ayından itibaren Lahor’da yapılması planlanıyor 12 -17.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.