İzle: Rishabh Pant, Ravindra Jadeja Asya Kupası Önünde Topu Ağlarda Tonklandırıyor

izle:-rishabh-pant,-ravindra-jadeja-asya-kupasi-onunde-topu-aglarda-tonklandiriyor

Rishabh Pant filelere şut atıyor.© Twitter

Hindistan’ın Cumartesi günü başlayacak olan Asya Kupası hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor ve kelimenin tam anlamıyla öyle. Cuma günü, Hindistan’daki Kriket Kontrol Kurulu, Rishabh Pant ve Ravindra Jadeja’nın ağlarda vuruş yaparken bir videosunu paylaştı ve iki güney pençesi bazı büyük atışlar yaparken görüldü. Hem Pant hem de Jadeja, Pazar günü Pakistan’a karşı yapacakları açılış maçına hazırlanırken hem açık hem de kapalı tarafları hedef alarak topa sert bir şekilde savruluyor görüldü. , nezaket @imjadeja & @RishabhPant17,” BCCI videoya açıklama yaptı.

Patlama Vurma Ağlara vur, nezaket @imjadeja & @RishabhPant17 #TeamHindistan | #AsyaKupası2022 | #AsiaCup pic.twitter.com/FNVCbyoEdn

— BCCI (@BCCI) Ağustos 26, 2022Pant ve Jadeja çok çeşitli çekimler sergilediler ve videoda da iyi ayak hareketleri sergilediler.

Daha önce, BCCI ayrıca Rohit Sharma ve Virat Kohli’nin filelerde bowling oynayanları videolarını paylaşmıştı. Kurul ayrıca Hindistan’ın net oturumlarından birkaç fotoğraf paylaştı.

Hindistan Pazar günü Dubai’deki ilk grup aşamasındaki maçında ezeli rakipleri Pakistan ile karşılaşacak.

Pakistan’ın 10-Hindistan’ı küçük düşürmesinden

bu yana ilk karşılaşmaları olacak. T20 Dünya Kupası aynı mekanda. Bu maç aynı zamanda Pakistan’ın Hindistan’a karşı bir Dünya Kupası maçında kazandığı ilk galibiyetti.

Promoted

Hindistan ve Pakistan gruplarına Hong Kong katıldı. Grup aşamasının ilk iki takımı, Sri Lanka, Bangladeş ve Afganistan’dan iki takımın katılacağı Süper 4 aşamasına geçecek.

En iyi iki takım Super 4 etabı Eylül’de final oynayacak 11.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.