İzle: KL Rahul, Lucknow Süper Devler Kaptanı Olarak 1. Maçta 1 Top Ördek İçin Ayrılıyor

izle:-kl-rahul,-lucknow-super-devler-kaptani-olarak-1.-macta-1-top-ordek-icin-ayriliyor

IPL 2021: Mohammed Shami küçük kapı için başvuruyor of KL Rahul.© BCCI/IPL

KL Rahul, IPL’nin Lucknow Super Giants (LSG) ve Gujarat Titans (GT) arasında Wicketkeeper-vurucu olarak devam eden 4. Maçı 963 sırasında gözle görülür bir şekilde hayal kırıklığına uğradı pacer Mohammed Shami’nin elinde altın bir ördek için görevden alındı. Rahul, vuruş vuruşlarının ilk teslimatında küçük kapısını kaybetti ve Team India takım arkadaşı tarafından tam bir top aldı. Rahul onu savunmaya çalıştı, ancak bir yakalama için dış kenarını geçerek küçük kapı bekçisi Matthew Wade’e gittiğini gördü. Hakem başlangıçta hareketsizdi, ancak heyecanlı bir Gujarat ekibi onu gözden geçirdi. Tekrarlarda, UltraEdge, açık bir sapma olduğunu ve 29 yaşındaki çocuğun ayrılmak zorunda olduğunu kanıtlayan bir ani artış gösterdi. bir altın ördek.

İşte Shami’nin Rahul kapısındaki video:

KL Rahul c Wade b Muhammed Shami 0 (1b 0x4 0x6) SR: 0. pic.twitter.com/3chrHqkgiD

— Live Cricket Master Updater (@MohsinM ) Mart 28, 202255415496Maç 4, aynı zamanda, ilk IPL sezonlarında olan GT ve LSG’nin ilk çıkışını da işaret ediyor.

Rahul, IPL’ye 2021 kadar kaptanlık yaptığı Punjab Kings’ten (PBKS) Lucknow’a katıldı. Bu arada Hardik, IPL’den sonra MI tarafından serbest bırakıldı 2021. Gujarat’a mega müzayededen önce katıldı ve kaptanları olarak atandı.

Terfi edildi

Bu arada, Hardik’in kardeşi Krunal, 8 Rs’lik mega müzayede sırasında Lucknow tarafından ipe bağlandı.28 crore , 2 crore baz fiyatla.

Başlangıçta, Gujarat kaptanı Hardik kurayı kazandı ve Lucknow’a karşı sahaya çıkmayı seçti.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.