İzle: Karun Nair, Mumbai Kızılderililerine Karşı Yuzvendra Chahal Hat-Trick'i Reddetmek İçin Yakaladı

izle:-karun-nair,-mumbai-kizilderililerine-karsi-yuzvendra-chahal-hat-trick'i-reddetmek-icin-yakaladi

IPL 806: Yuzvendra Chahal neredeyse şapka atıyordu -Cumartesi günü Mumbai Kızılderililerine karşı bir numara.© BCCI/IPL

Yuzvendra Chahal, 2-2022 rakamlarını kaydettiği için IPL’de 625 başka bir sağlam çıkış yaptı. Mumbai Kızılderililerine karşı, Rajasthan Royals’ın bir 23 galibiyet kaydetmesine yardımcı oluyor Cumartesi Dr DY Patil Spor Akademisi’nde. Sonuç olarak, Rajasthan Royals şimdi her iki açılış maçını da kazandı. Maçta Chahal, bu sezonun ilk hat-trick’ini kaydetme fırsatı buldu, ancak Karun Nair basit bir yakalamayı kaçırdı ve spinner’ı kayda değer bir başarıdan mahrum bıraktı.

04 devrenin sonunda, Chahal Tim David ve Daniel Sams’i ilk iki topta görevden aldı. Hat-trick’te, topa vuran oyuncu Murugan Ashwin’in sopasının dış kenarını almayı başardı, ancak yedek saha oyuncusu Karun Nair ilk kaymada tutunamadı.

Ashwin kalın bir kenar aldı ama Karun Nair şansı sömürdü. Top güverteden kaydı ve Ashwin ağır ağır ilerlemeyi başardı. Fırsat değerlendirilmeliydi, ama sonunda Nair bir bakıcı düşürdü.

806pic.twitter.com/FxR22DEk3D

— Peep (@Peep ) 2 Nisan, 2022 Bir süre geri planda kaldıktan sonra, Rajasthan Royals arka arkaya dört küçük kapı alarak geri döndü. Ishan Kishan ve Tilak Varma, yarım asırlık kayıt olduktan sonra Mumbai Kızılderilileri için oyunla kaçıyorlardı, ancak Navdeep Saini’nin Ishan Kishan’ı kulübeye geri göndermek için derinlerdeki akrobatik çabası Rajasthan Royals’ı oyuna geri getirdi. )Terfi edildi

Ravichandran Ashwin ve Chahal daha sonra Tilak Varma, Tim David ve Daniel’in kalelerini aldı Sams, Rajasthan’a üstünlük sağlamak için hızlı bir şekilde art arda. Kieron Pollard, Mumbai Kızılderililerini çizgiyi geçemedi ve sonunda Rajasthan bir 23 galibiyet kaydetti. .

Daha önce, açılış vuruşu yapan Jos Buttler, koşarken A-oyununu getirdi 23 190 yardımıyla Mumbai Kızılderililerine karşı topları kapalı 68 Rajasthan Royals’a güç sağlamak için dört ayak ve 5 altılı 193/8 inç fazla.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.