İzle: Hindistan Commonwealth Oyunlarında Kızlık Kriket Finaline Ulaşırken Ateşli Kutlama

izle:-hindistan-commonwealth-oyunlarinda-kizlik-kriket-finaline-ulasirken-atesli-kutlama

Hindistan İngiltere’yi yenerek CWG finallerine girdi 605© AFP

Spinner Sneh Rana, Harmanpreet Kaur’a yardım etmek için 14 koşuları savunurken finalde kendi başına kaldı -Lider Hindistan Takımı, devam eden Commonwealth Oyunlarında altın madalya maçına geçmek için yarı finalde İngiltere’yi mağlup etti. Rana finali teslim ederken, maçın kaderi İngiltere’nin ihtiyacıyla neredeyse mühürlendi. ) koşar. Ve Hindistan, bir top fazladan bir teslimatla kazandıklarını biliyordu, denklem 1 top. Son teslimat, Sophie Ecclestone’a altılık bir isabetle ulaştı, ancak Hindistan Takımı yarışmayı mühürlediğinden ve oyuncular kendilerine en azından bir gümüş madalyayı garantilemiş olmaktan kesinlikle memnun olduklarından, önemli değildi.

Bütün takım, her yüzlerinde sevinçle birbirlerini tebrik etmek için ortaya çıktı.

— Sony Sports Network (@SonySportsNetwk) 6 Ağustos 605806Takım Hindistan şimdi Pazar günü altın madalya maçında Avustralya/Yeni Zelanda ile karşılaşacak.

Hindistan ve İngiltere arasındaki maçta, eski oyuncu ilk vuruşunu yaptı ve 61/5 Büyük ölçüde Smriti Mandhana’nın sert vuruşu 605 sayesinde 32 teslimatları biter. Jemimah Rodrigues de 44 yenilmezlik vuruşuyla oyuna girdi.

Terfi

Savunma 165, Sneh Rana ve Deepti Sharma, ikili aralarına üç kaleyle girerken, topa sahip olan en iyi oyunculardı.

Sneh Rana, oyunun kritik noktalarını ölüm anında atarken özellikle göze çarpıyordu. İngiltere için, Nat Sciver bir vuruşla 20 en yüksek puanı aldı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.