İzle: David Warner Ve Steve Smith, Pakistan'a Karşı 2. Testin Öncesinde Tenis Oynarken Görüldü

izle:-david-warner-ve-steve-smith,-pakistan'a-karsi-2.-testin-oncesinde-tenis-oynarken-goruldu

David Warner Pakistan’a karşı 2. Test öncesinde takım arkadaşlarıyla tenis oynuyor

Avustralya, Cumartesi gününden Karaçi’deki ikinci Test maçında Pakistan ile karşılaşacak ve her iki takım da Rawalpindi’deki ilk maçın berabere bitmesinin ardından serideki çıkmazı kırmaya çalışacak. Avustralya, Pakistanlı dövüşçüleri geçmenin bir yolunu bulmak için bowling atağına güvenecek. Öte yandan, ev sahibi Avustralyalı hızlı saldırı tehdidini reddetmek isteyecektir, ancak başka bir ölü adım, Test kriketinin reklamını kötü yapacak ve bu Pakistan yönetim kurulunun aklında oynuyor olmalı.

Avustralyalı bir grup oyuncu, tüm kriket hazırlıklarından uzakta, maç başlamadan önce buldukları boş zamanlarında biraz tenis oynamaya karar verdiler.

Açılış vuruşları David Warner ve Usman Khawaja, Steve Smith ve Marnus Labuschagne’ye karşı bir çiftler yarışmasında takım oldu. Video, Warner tarafından altyazıyla birlikte yüklendi. “Boş zamanlarımızda ne yaparız!! Biraz tenis oynarız, tamam, ama diğer üçü çok oynuyor ve çok iyi.”

İzle: Warner, Smith, Khawaja ve Labuschagne tenis oynuyor

Avustralya vurucuları Pakistan’ın Ravalpindi’deki büyük ilk vuruş sayısına kendilerinin 400 üzerinde gol atarak yanıt vermelerini sağladı, ancak vurucuların hiçbiri bir asırlık sayı yapamadı. Bu, turistler için yaklaşan maçlarda geri tepebilir ve Warner, Smith, Labuschagne ve Khawaja gibi isimler devam etmek ve kalan iki maçta kemerlerinin altından büyük puanlar almak isteyecektir.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.