İzle: David Miller, CSK'ya Karşı Maç Kazanan Knock'un Ardından Shubman Gill'den Ayı Sarılması Aldı

izle:-david-miller,-csk'ya-karsi-mac-kazanan-knock'un-ardindan-shubman-gill'den-ayi-sarilmasi-aldi

IPL 2022: Shubman Gill, David Miller’a sarılır.© Twitter

Gujarat Titans Pazar günü Chennai Super Kings’i üç kaleyle mağlup ederek devam eden Hindistan Premier Ligi’ndeki (IPL) beşinci galibiyetini kaydettikleri için bir soygun gerçekleştirdi 2022 mevsim. Kovalayan 190, Gujarat Titanları namludan aşağıya 190 bakıyorlardı. /5 üstte ama David Miller gol 94 kaçar 51 Finalde kendi tarafına çizgiyi aşan toplar. Galibiyetten sonra Miller, açılış vuruşu yapan Shubman Gill’den bir ayı kucaklaması aldı ve Gujarat Titans büyük bir kaçış yakalarken Hardik Pandya da kahkahasını tutamadı.

Galibiyetten sonra, Matthew Wade, Gary Kirsten de üslubuyla kutladı.

Bu duygu. O HİSSE! pic.twitter.com/eWwKlb4xLU

— Gujarat Titans (@gujarat_titans) Nisan , 2022CSK’ya karşı oynanan maçta, stand-in kaptan Rashid Khan da en iyi performansını sergiledi ve sadece 21 topları ve Chris Jordon’u temizlikçiye götürdü. Vuruşların . yarışmayı kazandı, ancak Rashid duruma ayak uydurdu ve saldırısı oyunun gidişatını Gujarat Titans lehine değiştirmeye yetti.

Finalde, Miller kazanmayı başardı. Gujarat Titans çizgiyi aştı ve şimdi franchise, altı maçta on puanla puan tablosunun tepesinde.

Tanıtıldı

İlk vuruşta, CSK 169/5 in göndermişti. nedeniyle 73 -ru Ruturaj Gaikwad’dan vuruş. Ambati Rayudu da 46 vuruş vuruşuyla oyuna dahil oldu. toplar.

CSK, puan tablosunda sadece iki puanla dokuzuncu sırada ve bir sonraki kareye geçecekler. Perşembe günü Mumbai Kızılderililerine karşı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.