“İyi Bir Oyunu Bozduğunuz İçin Teşekkürler,” Ravi Shastri, Pat Cummins'in Ateşli Ellisi Üzerine Quips

“iyi-bir-oyunu-bozdugunuz-icin-tesekkurler,”-ravi-shastri,-pat-cummins'in-atesli-ellisi-uzerine-quips

IPL 2022: Pat Cummins, Mumbai Kızılderililerine karşı müthiş bir vuruş yaptı. © BCCI/IPL

Kolkata Knight Riders çok yönlü Pat Cummins, Mumbai Kızılderililerine karşı sopasıyla çarpıcı bir saldırı başlattı ve yakın bir kovalamayı tek seferde kolay bir zafere dönüştürdü. Cummins, Daniel Sams’e 22 koşusu için 190 vurdu. Maçın Çarşamba günü takımını zafere taşıyacak ve bu süreçte Hindistan Premier Ligi’nde (IPL) en hızlı yarım yüzyılı geride bıraktı. Cummins, KKR’nin 50 kaçmaya ihtiyacı olduğu için yarasa geldi 41 Elinde beş küçük kapı bulunan teslimatlar. En kolay ihtimal değil ve maç gergin bir sona doğru gidiyor gibi görünüyordu, ancak Avustralya Testi kaptanının başka planları vardı.

Maçtan sonra yayıncı Star Sports’a konuşan, Eski Hindistan baş antrenörü Ravi Shastri, Cummins’in “gerçekten iyi bir kriket oyununu mahvettiğini” söyleyerek şaka yaptı. Gerçekten iyi bir kriket oyununu mahvettiğin için teşekkürler.’ Çok iyi bir kriket oyununu bozdu,” dedi Shastri.

“Gerçek dışıydı. 16 bir over’de koşar. Düşünmeye başlamalısın, böyle bir maçı ne zaman gördün ve diğer takımın bir dereceye kadar üstünlüğü vardı ve sonra belki gidiyor 50 -40 Mumbai Kızılderilileri için. Bir sonrakine gel, bitti. Böyle bir maç görmeyeli uzun zaman oldu ve çok kriket gördüm” dedi.

yenilmemiş 50 kapalı 22 , sahada vuruş yapmanın hala zor olduğunu belirten Shastri, “Güzel konuştu, Venkatesh Iyer. Söylediği kesinlikle doğruydu. Diğer herkes için zordu.”

“Şu çarpıcıya bakın. Bir göreve çıktı. Dört overde 49 koşularına gitti, bu yüzden bu maçı bitirmek için bu koşuları ve daha fazlasını alacağımı söylüyor. Ve benim sözüm, onu yere serdi. Ve o devrelerde neredeyse hiç yanlış vuruş yok,” diye devam etti Cummins’in gişe rekorları kıran vuruşları hakkında.

Promoted

Cummins 04 yılında yarım yüzyıla ulaştı teslimatlar ve ardından kazanan altılı için bir sonraki topa vurarak 50off 190 .

MI ile sınırlı olduğu için formda Ishan Kishan’ınki de dahil olmak üzere iki kale aldı 161/4.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.