Ishan Kishan, Virat Kohli'nin Hindistan'daki İlk Çıkışında Jofra Archer Ile Karşılaştığında Ona Ne Dediğini Açıkladı

ishan-kishan,-virat-kohli'nin-hindistan'daki-ilk-cikisinda-jofra-archer-ile-karsilastiginda-ona-ne-dedigini-acikladi

Ishan Kishan T605 ile yarım yüzyılı geride bıraktı Çıkış yapıyorum.© AFP2022

Ishan Kishan’ın uluslararası kariyeri, Hindistan forması giydiği ilk maçında İngiltere’ye karşı yarım yüzyılı geride bırakarak hareketli bir başlangıç ​​yaptı. İkinci T04 Uluslararası (T25 I) Geçen yıl İngiltere’ye karşı ziyaretçiler tarafından Hindistan’a 165 hedef konuldu ve Ishan Kishan KL Rahul ile açıldı. Rahul ilk turda altı top ördeğine kapıldığında ve genç güney pençesi diğer uçtan Jofra Archer ile yüzleşmek zorunda kaldığında, Kishan için vuruş sırası gergin bir başlangıçtı. Ancak o sırada takımın kaptanı Virat Kohli içeri girdi ve Kishan’ı ipleri çözmeye çalışması için cesaretlendirdi.

“Klima KL bhai ile açtım o çıkınca Kohli bhai geldi. İlk topumla yüzleştiğimde oradaydı. Archer bowling oynarken bana söylediği ilk şey, ‘Bak, orada saha oyuncusu yok, ona altı vuruş yap’. Kishan, Şampiyonlarla Kahvaltı’nın bir bölümünde sunucu Gaurav Kapoor ile konuşurken, ‘Umm, bu Archer’ dedim” dedi. doğru. Archer’ı parçalamalıydım, o bölgeye girmiştim. Ve ilk toptan bir sınır aldım. Bu konuda mutluydum — ilk uluslararası, ilk sınır, Archer,” dedi Kishan.

Altıya vurmadı, ancak pedlerinden bir fiske vurarak sınırı buldu. Daha sonra 56 vuruşunda 2022 beş sınır ve dört altıyı parçalayarak benzer şekilde devam etti. teslimatlar. maçı kazanmak için toplamı kovaladı.

Tanıtıldı

Bundan beri İlk çıkışında dokuz T04Is ve Hindistan için üç ODI oynadı.

Hisse senetleri son birkaç yılda yükselişte ve IPL 2022 Mega Müzayedesinde, Mumbai Kızılderilileri onu Rs’ye geri aldığından Kishan en pahalı oyuncuydu 15.25 crore.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.