IPL'nin En İyi Wicket-Taker'ı Dwayne Bravo, Yuvraj Singh'i Görevden Almanın Kariyerini Nasıl Değiştirdiğini Açıklıyor

ipl'nin-en-iyi-wicket-taker'i-dwayne-bravo,-yuvraj-singh'i-gorevden-almanin-kariyerini-nasil-degistirdigini-acikliyor

Dwayne Bravo’nun dosya resmi.© AFP2021

Batı Hint Adaları çok yönlü oyuncusu Dwayne Bravo, en çok madalya kazanan T20 oyuncularından biridir ve son zamanlarda Lasith Malinga’yı geçerek en iyi oyuncu olmuştur. Hindistan Premier Ligi (IPL) tarihinin önde gelen kaleci. Bravo, Yuvraj Singh’in baştan sona ODI’deki kalesinin 2006 kariyerini oyunun en kısa formatında nasıl belirlediğini açıkladı. Yuvraj şutunu çekiyordu 166, Hindistan’ın Kingston’daki 2. ODI’deki son üç teslimatı kazanmak için ikiye ihtiyacı vardı, ancak ziyaretçiler dokuz kaleciydi 199 kovalamacasına düştüler. Ancak, Bravo daha sonra, güney pençesinin bağlantı kuramadığı ve top kütüklerine çarptığı daha yavaş bir yorker’ı boğdu ve Batı Hint Adaları heyecan verici bir galibiyet aldı.

Indian Express’e verdiği bir röportajda, teslimatın kariyeri üzerinde ne gibi bir etkisi olduğunu ortaya çıkardı.

“Dünyayı araştırdı ve iş dünyasındaki en iyi değişim toplarından birine sahip olduğumu fark etti ve bu benim T kariyer,” dedi Bravo.

O zaman Batı Hint Adaları kaptanı Brian Lara’nın olduğunu söyledi. . Sıralamamın zirvesine çıktığımda netleşiyor. Bir noktada, hakeme gitmeden önce o kepçeyi atmaya karar veriyorum” dedi.

teslimat, Yuvraj’ın bacak tarafına vurmaya çalıştığı ancak kaçırdığı güzel bir yavaş yorkerdi.

Tanıtıldı

“Çok fazla anne n, favori olarak bir top seçmek için. Favori bir teslimatı olup olmadığı sorulduğunda Bravo, o Yuvraj topu hayatımı değiştirdi” dedi. beş maçlık seriyi 4-1 kazanmak için sonraki üç maçı kazanın.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.