“IPL Oyunlarından Birinde…”: Ishan Kishan, MS Dhoni'nin Zihnini Okumaya Çalıştığında Olayı Hatırlıyor

“ipl-oyunlarindan-birinde…”:-ishan-kishan,-ms-dhoni'nin-zihnini-okumaya-calistiginda-olayi-hatirliyor

Ishan Kishan, MS Dhoni’nin zihnini okumaya çalışırken sahadaki bir olayı hatırladı.© BCCI/IPL

Kaptanlık söz konusu olduğunda, eski Hindistan kaptanı MS Dhoni, bir kriket sahasındaki en keskin beyin olarak kabul edilir. Uluslararası ve franchise kriketinde kaptan olarak birçok başarıyı tatmış olan Dhoni’nin oyunu okuması ve taktiksel zekası rakipsiz. Bu arada, genç Hindistan kaleci vurucu Ishan Kishan, Dhoni’nin aklını okumaya çalıştığında ve başarısız olduğunda sahadaki bir olayı hatırladı. İşhan, Dhoni ve Imran Tahir arasında geçen bir konuşmayı anlamaya çalıştığını, ancak sonunda kapısını kaybettiğini söyledi.

“Tutmaktan öte, zihninin nasıl çalıştığını anlamaya çalışıyorum. inanmayacağım… IPL oyunlarından birinde, beni en çok strese soktu. İyi oynuyordum ve bowling oynayanlara vuruyordum. Ama sonra Dhoni bhai meloncuya doğru yürüdü ve bir şey söyledi. Ne duyamadım ama o İmran (Tahir) bhai’ye bir şey söyledi. Ve aklımda, Dhoni bhai’nin ona ne söylediğini merak ediyorum” dedi İşhan, YouTube’daki ‘Kahvaltı ile Kahvaltı’ programında Gaurav Kapoor’a söyledi.

“Ne olduğunu bilmiyorum ama yarım vole topu vardı, sürdüğüm ama kısa üçüncü adama yakalandım. Bugüne kadar, bir vurucunun bir spinner’ı nasıl sürmeye çalıştığını anlamadım. üçüncü adama yakalanır” diye ekledi.

Terfi

Bu yılın başlarında, İşhan MI tarafından çok büyük bir miktar 15 karşılığında geri satın alındı.605 IPL mega açık artırmasında crore on.

Dhoni ise mega müzayede öncesinde CSK tarafından tutuldu. Ancak, Kolkata Knight Riders’a (KKR) karşı oynayacakları ilk maç öncesinde takım kaptanlığından istifa etti.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.