IPL 2022: Simon Doull, Kolkata Knight Rider'ın Beşinci Bowler Sorununu Tartışıyor

ipl-2022:-simon-doull,-kolkata-knight-rider'in-besinci-bowler-sorununu-tartisiyor

IPL 2022: KKR’nin beşinci bowling sorununu çözmesi gerekiyor gelecek oyunlar.© BCCI/IPL

IPL 2021 kampanyalarına sezon açılışında bir zaferle başladıktan sonra, Kolkata Knight Riders (KKR), 6. Maçta Royal Challengers Bangalore’ye (RCB) az farkla yenildiler. Çarşamba günü Navi Mumbai’deki Dr DY Patil Spor Akademisi’nde. Üç kale ve yedek dört top ile kaybeden RCB, galibiyeti garantilemek için Dinesh Karthuk ve Harshal Patel’in sakin vuruşlarına güvenmek zorunda kaldı. 129 koşu hedefini takip eden RCB, 7 saniyede 22 ulaştı. .2 fazla. İkinci vuruş sırasında, taraftarlar ve uzmanlar KKR kaptanı Shreyas Iyer’in beşinci bir bowling oyuncusu bulmadaki ikilemini gördüler. Fitness sorunlarıyla mücadele eden çok yönlü Andre Russell, sadece 2,2 over yaptı ve Venkatesh Iyer bir yalnız kaldı. Cricbuzz’a konuşan eski kriket oyuncusu ve yorumcu Simon Doull, sorunu analiz etti ve ayrıca Iyer için bir çözüm paylaştı.

“Yani Venkatesh Iyer’den dört fazla puan alacağınızı düşünmek istersiniz. , Andre Russell ve hatta Nitish Rana’dan birkaç yuvarlak kol, mecbur olsaydınız bilirsiniz. Bu bir seçenek ve çoğu takım birbirine çok benziyor. bowling oynayanlar. Bir veya iki tanesini biliyorsun, vurabilirsin. Yani bunu Twenty kriketinde bulmak çok zor” dedi. .

“Yani dört gerçek bowling oyuncusu var ve hatta Pat Cummins bile geri dönüyor, bildiğiniz gibi hala dört tane gerçekten iyi bowling oyuncusu var. Chakravarthy’nin sahip olacağından daha fazla iyi geceler olacak. kötü” diye devam etti.

Tanıtıldı2022

“Yapabilirsin’ Russell, Iyer ve Rana’dan dört aşırıya güvenmeyin, o zaman yanlış bir şeyler olduğunu düşünüyorum.Andre Russell dalış yaptığında veya en kısa sürede herkesin endişelendiğini biliyorum. gibi bir şey yapar. Ama endişeleniyorlarsa oyunu bu şekilde oynayamazsın. O zaman onu oynama. Onları bilirsin ya da hiç oynamazsın. Venkatesh Iyer ve Nitish Rana’ya de ki, beşinci melonumuz olacaksın,” diye ekledi.

KKR, Cuma günkü bir sonraki maçında Punjab Kings (PBKS) ile karşılaşacak. Mumbai’deki Wankhede Stadyumu.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.