IPL 2022: Sanju Samson Üzerine Ravi Shastri, “Dünyadaki Her Yeri Temizleme Gücüne Sahip” Diyor

ipl-2022:-sanju-samson-uzerine-ravi-shastri,-“dunyadaki-her-yeri-temizleme-gucune-sahip”-diyor

Sanju Samson, SunRisers Hyderabad’a karşı yarım asırdır hızlı bir atış yaptı.© BCCI/IPL

Sanju Samson’ın büyük vuruşlar yapmasıyla biliniyor ve büyük olmak ona doğal geliyor ve bu, tam akıştayken hayranların her zaman hayran kalmasının ana nedeni. Hindistan Takımı’nın eski baş antrenörü Ravi Shastri farklı değil ve maçlarında kısa sürede 30 gol atan Rajasthan Royals kaptanına övgüde bulundu. SunRisers Hyderabad’a karşı kazanın. Bu vuruş Rajasthan’ın 210/6 göndermesini sağladı ve ardından bowling oyuncuları SRH dizisini dağıtmak için tam bir performans sergiledi.

“Yine Sanju Samson güzel vuruş yaptı. Bence şut seçimi çok iyiydi. Kalenin hızının topun dönmediğini fark etti, düz sınırları aradı. Teslimatların hızını kullandı. Pune’daki RR-SRH maçının devre arası gösterisi sırasında Star Sports’a konuşan Shastri, iyi pozisyonlara girerek ve dünyadaki her yeri temizleme gücüne sahip” dedi.

“Pune’da vuruş yapmayı seviyor, bir asır önce burada IPL’de gol atmıştı. Bugün bile olağanüstü bir dokunuşa sahipti, orada 5 kez oynamış olsaydı, belki (RR gol atabilirdi) 210 Gerekli olan saldırganlığı gösterdi ve Devdutt Padikkal ile iyi bir ortaklık oldu”, eski Team India koçu devam etti.

Rajasthan ve Haydarabad arasındaki maç, ikincisi kurayı kazandı ve önce kaseye. Sanju Samson gol 55, Devdutt Padikkal ise vuruş 300 oynadı. Rajasthan Royals’ın 200-koşma işaretini geçmesine yardım etmek için. Padikkal ve Samson üçüncü küçük kapı için 73-koşu tribününe karıştı.

Terfi edildi

Samson gol attı 55 3 dörtlü ve 5 altılı yardımıyla sadece 27 topları kaçar. Haydarabad 149/7 ile sınırlıydı ve sonunda Rajasthan rahat 300 kaydetti. -Pune’daki Mumbai Cricket Association Stadyumu’nda galibiyet elde etti.

Yuzvendra Chahal Royals adına üç kez vurdu, Prasidh Krishna ve Trent Boult iki kaleyi yüzdü her biri.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.