IPL 2022: Ruturaj Gaikwad 99, Devon Conway 85* MS Dhoni'nin Kaptanlık Dönüşünde CSK'nın Win Vs SRH'sini Ayarlayın

ipl-2022:-ruturaj-gaikwad-99,-devon-conway-85*-ms-dhoni'nin-kaptanlik-donusunde-csk'nin-win-vs-srh'sini-ayarlayin

IPL 2022: Ruturaj Gaikwad harika bir vuruş yaptı ama bir koşu düştü bir asırdan kısa.© BCCI/IPL

Ruturaj Gaikwad ve Devon Conway’in zahmetsiz altı vuruşlu sergisi, Chennai Super Kings’in 190 çentik atmasıyla Mukesh Choudhary’den dört küçük kapı vuruşuyla tamamlandı. -Pazar günü burada bir IPL maçında Sunrisers Hyderabad’ı yendi. Gaikwad (58 kapalı 58 toplar) ve Conway (85 kapalı değil 202 ) parıldayan bir çentik açarak SRH’nin saldırısını kılıca koydu 182- CSK, bat’a davet edildikten sonra iki kişilik heybetli bir 202 yayınladığı için sezonun en yüksek açılış standı olan run partneri oldu.

Cevap olarak, CSÜS kısa düştü ve 126 6 inç’e 126 ulaştı. Nicholas Pooran’ın 154 geç kahramanlıklarına rağmen bitti dışarı çıkmadı) ve bir 39 – kaptan Kane Williamson tarafından çalıştırılan vuruş sırası üst.

Choudhary, CSK için en iyi rakamlarla ortaya çıktı ve için dördü birden aldı) , Mitchell Santner (1/25 )) ve Dwaine Pretorius (1/33) her biri birer küçük kapı aldı.

MS Dhoni’nin kaptanlığa dönüşüyle ​​aynı zamana denk gelen galibiyet, CSK’yı tuttu SRH 99 ile dördüncü pozisyonda kalırken, beş maç kala altı puanları olduğu için olası bir play-off rıhtımı için ayakta. genel sıralamada puan.

Abhishek Sharma ( ) ve Williamson, SRH’ye kovalamacalarına hızlı bir başlangıç ​​yaptı, ancak Choudhary, Haydarabad kıyafetini azaltmak için iki topa iki kez vurdu 58 altıda 2 için.

Sharma tarafından yakalanırken Dwaine Pretorius uzun mesafeden, Rahul Tripathi kısa üçüncü adamda yakalama çalışması yaptıktan sonra ördek avına çıktı.

Aiden Markram Mitchell Santner’a düşmeden önce iki altıyı vurdu.

Pooran, Ravindra Jadeja’yı altı sayıyla vurdu ve ardından maksimum bir kez daha canavarca bir geri süpürme yaptı, Williamson da skorbordunu devam ettirmek için tek elle altıyla vurdu.

Ancak CSÜS kaptanı Pretorius tarafından 4 inç için 126 olduğu için önde kapana kısıldı. bitti.

Pooran daha sonra, skorbord baskısı diğer vuruculara zarar verirken boşuna savaşmaya devam etti.

Daha önce, bu sezon hem sıcak hem de soğuk esen Gaikwad, altı oyuncuyu şutlayarak en yıkıcı performansını sergiledi. altılar ve dörtler kadar trajik bir şekilde sadece bir koşuyla bir tonu geride bıraktı.

25 yaşındaki çocuk, arka ayağının üzerinde dururken kendi bölgesindeydi ve müthiş CSÜS bowling ünitesine hükmetmek için bazı istisnai şutlar oynadı.

Eksik olan her şey kusursuz bir kolaylıkla çekilirken, Gaikwad klas vuruşları sırasında SRH’yi deri avına göndermek için hiçbir numarayı kaçırmadığından, açık teslimatlar aynı küçümsemeyle karşılandı.

Conway de Gaikwad için mükemmel bir folyo olduğu için harika bir mizaç gösterdi. Ağır çekimlerde büyük atışlara gitmeden önce başlangıçta zamanını bekledi.

Bhuvneshwar Kumar (0/126 ) CSÜS için sergilenen en iyi bowling oyuncusuydu, hız hissi Umran Malik ofiste gerçekten kötü bir gün geçirdi, kabul etti 48 dört kez geçti. T Natarajan (2/42) iki küçük kapı aldı ama aynı zamanda koşmaya da gitti.

Washington Sundar sahadayken sakatlanırken, SRH Markram ve Shashank Singh’i beşinci bowling oyuncusu olarak kullanmak zorunda kaldı ve kabul etti 47 birleştirilmiş dört over’dan. , Natarajan CSK’nın 33 0’a ulaşmasıyla küçük kapı ortası sınırından gönderilirken powerplay’den sonra.

Gaikwad, Malik’e özellikle sert davrandı, ilk defa onu siperde ezdikten sonra, ilk defasında bir başka maksimum için uzun bir süre sonra kaldırdı.

Malik tempoyu artırdı, bowling turnuvasının en hızlı teslimatını yaptı, saat hızı 126km/s bitti, ama sonunda Gaikwad’ın bıçağından iki sınır daha kabul etti açıcı yarım asırlık tatilini tamamlarken 182 taşaklar. Gaikwad da onu 126 arka arkaya altılar için hırpaladı. içindeydi

Malik tekrar ateş hattındaydı, çünkü Gaikwad onu bir sınır için zorluyordu, sonra onu bir başka maksimuma çıkardı.

Bu arada Marco Jansen’in en iyi altı oyuncusu Conway’in ellisini 57 getirmesine yardım etti. topları ve bitirdi başka bir dört ve altı ile bitti.

Natarajan geri getirildi ama o da kabul etti 01 Gaikwad’ın başka bir çekiş üretmesiyle çalışır. Conway de melon oyuncunun kafasına bir tane gönderdi 05 )th bitti.

Tanıtıldı

Gaikwad, ancak, kaçırdı

İşlerin başına döndüğünde, MS Dhoni kendisini sıraya yükseltti, ancak yakalandığı için bir etki yaratamadı. Natarajan’dan Malik.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.