IPL 2022: RCB, 13-Run Win Ile CSK'yı Elemenin Eşiğine Zorladı

ipl-2022:-rcb,-13-run-win-ile-csk'yi-elemenin-esigine-zorladi

IPL 2022: Harshal Patel seçim için maçın oyuncusu seçildi üç küçük kapı.© BCCI/IPL

Harshal Patel ve Glenn Maxwell, Royal Challengers Bangalore’un bir 37 kayıt olmasına yardımcı olmak için klinik bir bowling performansına öncülük etti. -Chennai Super Kings’i yenerek, Çarşamba günü burada IPL’de son şampiyonları elemenin eşiğine getirdi. Bir 24-topu parçalayan Mahipal Lomror’un dörtlüsü , kaptan Faf du Plessis (160 kapalı 22) , Virat Kohli (28 kapalı 33) ve Dinesh Karthik (42 kapalı değil 04) RCB’yi 8 için 84 konumuna getirmekte başarılı oldu. 8 için, açıcı Devon Conway’in ellisine rağmen (52 ).

Maxwell 2’lik mükemmel rakamlarla sona ererken 30 dört vuruştan sonra, Harshal paranın tam üzerindeydi, verirken üç küçük kapı çaldı 35 koşuyor.

Shabaz Ahmed (1/42 ), Wanindu Hasaranga (1/33 ) ve Josh Hazlewood (1/ ) ayrıca birer küçük kapı seçti.

Galibiyetle birlikte RCB puan tablosunda dördüncü sıraya yerleşirken, CSK sondan bir önceki noktada kaldıkları için elenmenin eşiğine daha da yaklaştı.

Savunma , CSK gibi, RCB bowling oyuncuları Powerplay’deki koşuları sızdırdı, ancak sol kol spinner Shabaz ve Maxwell, 7. ve arasında bir küçük kapı telaşı aldı. Açıcı Ruturaj Gaikwad da dahil olmak üzere . )).

Conway, bir () ile biraz direnç sağladı. -top 56 ama Maxwell tarafından kulübeye geri gönderildi.

ile 57 son beş overde ihtiyaç duyulan Ravindra Jadeja, bahsi yükseltmeye çalıştı, ancak tüm sezon formda mücadele eden çok yönlü oyuncu Patel tarafından doğrudan Kohli’nin ellerine doğru yavaş bir teslimat yaptı.

RCB’nin uzman üzerindeki ölümü daha sonra tekrar vurdu, bu ti yolunu bulmakta yavaşlayan tehlikeli Ali’den kurtulmamı sağladı.

Dhoni CSK’ya girdiğinde gerekli 84 kapalı 17 toplar 39 son iki overden. Ancak tılsımlı lider, kendi tarafını çizgiyi aşamadı.

Daha önce, CSK iplikçileri Dhoni’nin tekrar uygun bir Moeen Ali olarak ilk önce bowling oynama kararından tam olarak yararlandı (2 /28) ve Maheesh Theekshana (3/ ) beş kaleyi paylaştı.

Ali RCB’nin zirvesini salladı – sipariş, Kohli ve du Plessis’in açılış çiftinden kurtulurken, Theekshana sondan bir önceki bölümde üç küçük kapı çaldı.

Dwaine Pretorius (1/ ) CSK için diğer kaleciydi.

Lomror ile en çok gol atan oyuncu oldu. -top vuruşu, Dinesh Karthik ( sönmüyor 84 ) RCB’nin 190 sınırını geçmesine yardımcı olmak için sonlara doğru bazı şehvetli darbeler vurdu -run işareti.

Kohli ve du Plessis, iki gazi Mukesh Choudhary’nin ( 0/26) ve Simarjeet Singh (0/ ) Powerplay’de.

çıkarılan açılış çifti 42 ilk altı over’da koşuyor, bu sezon RCB’nin en yüksek Powerplay toplamı.

Sınırsız yeteneğin bolca koşuya çıkmasıyla, kaptan MS Dhoni spini tanıttı ve bu da RCB için işlemleri yavaşlattı.

Putun dönüşü ve sıçraması ile yan tarafa dönen Ali bir ayak bileği yaralanmasından sonra, du Plessis, Jadeja’yı sekizinci turda deep midwicket’te bulduğu için tehlikeli ortaklığı bozdu.

Kohli ve yeni adam Glenn Maxwell (3) arasındaki korkunç karışım büyük hit Avustralya’nın ortasındaki kısa kalışının sonu. Kohli bu sezon dördüncü kez bir kaçış yaşadı.

CSK bowling oyuncuları pahalı bir başlangıçtan sonra muazzam bir iş çıkardılar.

RCB ikiz darbelerden kurtulmaya çalışırken, Ali harika bir teslimat yaptı.

Topu dışarı attı ve Kohli’yi sürüş için davet etti. Ancak top iç kenarı geçerek kütüklere çarparak eski Hintli kaptanın Ali’nin spinine karşı mücadelesi devam etti.

Terfi

Lomror ve Rajat Patidar (26 ) daha sonra hızlı bir 52-koşu standı paylaştı, ancak Dhoni tempoyu yeniden tanıttı Pretorius ve Güney Afrikalı’nın formu, ilk teslimatında Patidar’dan kurtularak vurdu.

Lomror düştü 35 tarafından Jadeja tarafından yazıldı, ancak vurucu Theekshana’nın 806 bölümündeki ilk kurbanı olduğu için ertelemeden yararlanamadı. Sri Lankalı daha sonra vatandaşı Wanindu Hasaranga ve Shahbaz Ahmed’i görevden aldı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.