IPL 2022: Rajasthan Royals, Yüce Bowling Ekranı Ile Lucknow Süper Devlerini Geçiyor

ipl-2022:-rajasthan-royals,-yuce-bowling-ekrani-ile-lucknow-super-devlerini-geciyor

IPL 2022: RR, LSG’yi geride bırakarak kazandı koşular.© BCCI/IPL

Klinik bir Rajasthan Royals, ikna edici bir 16 bir play-off rıhtımını güvence altına almaya yaklaştı. )-Pazar günü burada Hindistan Premier Ligi’nde Lucknow Super Giants karşısında kazanın. Hem RR hem de LSG şu anda 16 puanlarında berabere kaldı. maçları ve turnuvanın bir sonraki aşamasında yerlerini teyit etmek için başka bir galibiyete ihtiyaçları var. Zafer marjları sayesinde RR, LSG’yi de ikinci sıradan devirdi. İlk vuruşu yapan Yashasvi Jaiswal 32 ile en yüksek puanı alırken, Devdutt Padikkal ile parladı. -top 39, Rajasthan Royals’ın altı için 190 yayınladığı gibi. Kaptan Sanju Samson 32 yola çıktı 14 toplar.

Ravi Bishnoi LSG için en başarılı bowling oyuncusuydu, 2/31 dört vuruşta. sekiz için.

Süper Devler Trent Boult (2/ olarak korkunç bir başlangıç ​​yaptı ) en iyi iki oyuncusu — Quinton de Kock (7) ve Ayush Badoni (0) — geri gönderdi. üçüncü devrenin başında art arda teslimatlar.

De Kock çevik bir Jimmy Neesham tarafından yakalandı, Badoni küçük kapının önünde sıkıştı, ardından vurucu bir seçim yaptı. şüphelerini gidermek için gözden geçirin.

Deepak Hooda (59 kapalı toplar) Boult’a hat-trick yapmayı reddetti — top kaymaya doğru yöneldi, ancak bir sekmeden sonra.

Yine de bir sonraki teslimatta Hooda, kapakların arasından güzel bir sürüşle hedeften ayrıldı.

Yeni Zelanda pacer’ın çifte vuruşunun ardından, Prasidh Krishna (2/22 )) ve Boult, sonraki iki overde sadece iki koşu kabul etti, çünkü RR işleri sıkı tuttu.

Ancak, KL Rahul (605 ) son güç oyununu yeniden başlatmak için Prasidh’e altı vuruş yaptı, ancak melon oyuncu son gülen kişi oldu. LSK kaptanı akıllı bowling oynarken yakalandı.

LSG’nin başı büyük belada 25 Krunal Pandya Hooda’ya orta sahada katıldığında altıncıda üç için.

İkisi çabucak ekledi 65 Ravichandran Ashwin, Jos Buttler ve Riyan Parag’ın derinlerdeki bazı mükemmel çalışmaları sayesinde Pandya’yı kritik bir noktada kaldırmadan önce takımlarını oyunda tutmak için dördüncü kaleye koşar.

Bu arada, Hooda ellisini kaldırdı ama Yuzvendra Chahal, Sanju Samson’un neredeyse bir hash yapmasından sonra şarjı durdurdu.

Obed McCoy (2/ ) daha sonra RR’yi zafere daha da yaklaştırmak için Jason Holder ve Dushmantha Chameera’nın kalelerini aldı.

Ancak Avesh Khan formda Jos Buttler’ın (2) kütüğünü üçüncü devrenin başında vurucu olarak devirince RR kısa sürede bir vücut darbesi aldı.

Buttler’ın erken görevden alınması kaptan Sanju Samson’ı ortaya getirdi ve dokunuşunu yeniden kazanmak için hemen harekete geçti, Avesh’i orta sahanın yanından bir vuruşla fırlattı. Brabourne Stadı’nda sınır.

Samson daha sonra Mohsin’e karşı geç bir vuruş yaptı ve top bir sınır için kayma kordonunun üzerinden uçtu. Ardından, takım ilk vuruş için 22 ulaştığında, RR kaptanının bıçağından hoş bir siper vuruşu geldi. dört over.

Bu arada, garip bir sınır elde ettikten sonra, Mohsin onu Avesh’in bovlinginden düşürüp, iki elini de almasına rağmen topa tutunamayınca Jaiswal bir can aldı.

LSG, Mohsin’in küstahlığının bedelini ağır ödedi, çünkü Jaiswal tecil hakkını tam olarak kullandı ve birikti 15, altı güç oyununda biri için RR’yi 51 yükseltmek için Chameera’dan kaçar

Üstten dörtlü başladı, çiti iki kez daha buldu ve ardından orta saha bölgesi üzerinde Sri Lankalı pacer’ın kısa topunu büyük bir altılı karta atarak şık bir şekilde bitirdi. .

Jaiswal bowlingin peşinden giderken bile, genellikle gösterişli Samson ikinci keman oynamaktan memnun görünüyordu. Ravi Bishnoi, Jason Holder’dan önce iki dört ayak vuruşu yaparken Deepak Hooda’nın derinlerde bir yakalama yapması için dışarıda daha yavaş bir top ile bir sonrakinde birincinin düşüşü hakkında olmalı.

Devdutt Padikkal geldi ve için yarıştı. Marcus Stoinis’e karşı iki dörtlü ve altılı bir yardımla 5 top.

Padikkal daha sonra RR 100 ile Chameera açıklarında iki sınır attı. bitti.

Terfi edildi

Ancak, diğer uçta Jaiswal, Ayush Badoni tarafından yakalandı ve bovlinge tutuldu. Ancak Jaiswal setinin kaybedilmesinden rahatsızlık duymayan Padikkal, şutlarını oynamaya devam etti ve Krunal Pandya’dan altı sayı buldu.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.