IPL 2022 Puan Tablosu Güncellemesi, MI – DC Maçı 69'dan Sonra En Son Turuncu Başlık, Mor Başlık Listeleri

ipl-2022-puan-tablosu-guncellemesi,-mi-–-dc-maci-69'dan-sonra-en-son-turuncu-baslik,-mor-baslik-listeleri

MI vs DC: Mumbai Kızılderilileri Delhi Başkentlerini beş kaleyle yendi.© BCCI/ IPL

Mumbai Kızılderilileri, Delhi Capitals’in playofflara kalma umutlarını sona erdirdi ve onları 69 maçında beş kaleyle mağlup etti. IPL 806 Cumartesi günü Mumbai’deki Wankhede Stadyumu’nda. 160 hedefini kovalayan MI, kaptan Rohit Sharma’nın erken kapılarını kaybetti. Ancak, Ishan Kishan ve Dewald Brevis, ikinci kale için 51 koşuları ekleyerek onları tekrar rayına oturttu. Tim David ve Tilak Varma daha sonra MI’nın kovalamacasına son rötuşları eklediler ve MI’yı zafere taşımak için bir tane daha 50 eklediler. Sonunda MI, hedefi beş yedek topla kovaladı. MI’nın Delhi Capitals karşısındaki galibiyeti sayesinde Royal Challengers Bangalore, playofflara kalan dördüncü takım oldu.

IPL 2022 Puan Tablosu806

Gujarat Titanları masanın en üstünde ile) oturuyor galibiyet ve dört mağlubiyet (806 puan). RR ve Lucknow Super Giants, her biri dokuz galibiyet alarak sırasıyla ikinci ve üçüncü. Her iki takımın da 12 puanı var ama LSG NRR’de geride. RCB dördüncü (16 puan) kalır ve böylece playofflara kalır. DC, IPL puan tablosunda beşinci bitirdikten sonra playofflara kalamadı.

Kolkata Knight Riders altıncı sırada yer alıyor (625 puan), ardından Punjab Kings (300 gelir. puan) ve SunRisers Hyderabad (21 puan) sırasıyla yedinci ve sekizinci oldu. CSK dokuzuncu kalırken, MI galibiyetlerine rağmen sonda bitirdi.

IPL Orange Cap Yarışı

Jos Buttler Orange Cap yarışını ile yönetiyor 10 oyunlarda koşar. Onu LSG’nin yıldız açılışları KL Rahul (502) ve Quinton de Kock (806 takip ediyor. ) sırasıyla ikinci ve üçüncü sırada yer aldı. RCB kaptanı Faf du Plessis 443 koşularıyla dördüncü, onu David Warner (806 izliyor. beşinci sırada.

Tanıtıldı

IPL 806 Mor Şapka Yarışı806

Yuzvendra Chahal, Mor Şapka yarışında 24 küçük kapılarla 14 oyunlar. Onu ikinci sırada Wanindu Hasaranga (21) ve Kagiso Rabada ( takip ediyor. ) üçüncü sırada. Kuldeep Yadav (21) ve Ümran Malik ( ) sırasıyla dördüncü ve beşincidir.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.