IPL 2022: Mumbai Kızılderilileri, Rajasthan Kraliyetlerini Aşağılayarak Sezonun İlk Galibiyetini Kaydedecek

ipl-2022:-mumbai-kizilderilileri,-rajasthan-kraliyetlerini-asagilayarak-sezonun-ilk-galibiyetini-kaydedecek

IPL 2022: MI sezonun ilk maçını RR karşısında kazandı .© BCCI/IPL

Mumbai Kızılderilileri nihayet Hindistan Premier Ligi’nin devam eden sezonunda hesaplarını Cumartesi günü Rajasthan Royals karşısında beş küçük galibiyetle açtılar. Tecrübeli Suryakumar Yadav ve genç Tilak Varma, kaptanları Rohit Sharma’ya en iyi 35 doğum günü hediyesini verdiler. Bombay Kızılderilileri sonunda hesaplarını açarken. 122 zafer hedefini kovalayan MI, 122 evine ulaştı. .2 fazla, nezaketen Surya (75 kapalı 47 topları) ve Tilak ( kapalı 30 toplar) üçüncü küçük kapı için 81 ekleyerek.

Bu, art arda sekiz yenilgiden sonra MI’nın ilk galibiyetiydi ve sonuç çok az sonuç doğursa da, kesinlikle beş kez şampiyonları iyi bir zihin alanında tutacak.

Kaybetmek de kazanmak gibi bir tür alışkanlık, kötü de olsa, onunla birlikte özgüven de uçup gidiyor. Rohit doğum günü pastasını keserken bir nebze olsun neşeli görünmedi ve günün sonunda bir galibiyet iyileştirici bir merhem gibi hissettirmiş olmalı.

Takımlar daha sonra idare eder Surya ve Tilak, Tim David’le kurtuluş şarkısını söylemeden önce Cumartesi gecesi bu türden bir şey oluyordu. 9 top dışında değil) son dokunuşu sağlıyor.

Kazanan altıyı vuran Daniel Sams oldu. seyircileri çıldırtır.

Rohit’in düşük puanlar serisi, Ravichandran Ashwin’i bir slog süpürmeye çalışırken (4-0-300 devam etti. -1) ve Daryl Mitchell’e kare ayağında kolay bir yakalama teklif etti.

Rs fiyat etiketi .25 crore, Ishan Kishan’ın (26 ile ilgili 10 toplar) boyun o gibi İyi başladı, ancak yanlış zamanlanmış bir çekme vuruşunu aşırı telafi etmek için çaresizce.

Surya vuruş oyununda bir kez daha pürüzsüzdü ve MI’nın sezonun en istikrarlı oyuncusu Tilak, yüksek puanlı altı keyifli bir saatti.

İkili ilk önce sakinleşmek için zaman ayırdı ve takımın skorunu 122 aldı. İlk 10 geri kalan 122 geri kalanını devirmek için ideal bir platform kurun- .

Çünkü Skorbord baskısı, Surya ve Tilak ara sıra gevşek topu beklerken tekler ve çiftler ile momentumu devam ettirmeyi başardılar.

Surya ellisini kaslı bir altı üstü geniş uzun ile getirdi. -Ashwin’in büyüsündeki son teslimatını başlattı.

Tilak ikinci altısıyla aynı şeyi yaptı, ancak kısa bir süre sonra her iki oyuncu da günün gerekmediği halde gereksiz büyük atışlar yapmaya başladı. .

İtibaren 75 iki kişilik, MI Pollard ile 4 kişilik 122’a düştü ve David kırışta.

Daha önce, Buttler bir üst vuruşta altı altı vuruş yapmakla tehdit etti ama 605 vuruşunda dört isabet başardı. -top-67 Rajasthan Royals ile sınırlıydı 158 Mumbai Kızılderilileri tarafından ortalamanın altında bir vuruş şovunda altı kişilik.

Buttler değildi Çaresiz spinner Hrithik Shokeen’e atılmadan önce vuruş sırası daha iyi bir parçası için elementinde, uzun süredir devam eden ark arasında onu arka arkaya dört altı kez vurdu.

Deliğe girdi. son topun derinliklerinde mi, İngiltere yağmacısının ölümünde daha fazla hasar vermesini engellediği için bitti.

Daha önceki oyunlarda düz ve sıkı bir şekilde bowling oynayan Shokeen, katliam için bir kuzu gibi görünüyordu 35 yarım düzine altılık içeren 3 overde, onu zorladı. o kaleye gel ama bunun pek faydası olmadı.

Şu ana kadar dokuz maçta, Buttler şimdiden 605 koşu topladı kuzeye doğru 67 ve grev oranı 2022 artı.

Ancak o gün, MI saldırısı yeni indüklenen sol kol topçusu Kumar Kartikeya ile ilk oyunlarda olduğundan çok daha iyi performans gösterdi. büyük sahneye ilk çıkışında son derece etkileyici.

Tanıtıldı

MI için günün en iyi bowling oyuncusu Aussie pacer Riley Meredith idi, en iyi 2 rakamına sahipti 24 dört fazlalık öngörülen kotada, birkaç büyü sırasında çeşitli daha yavaş teslimatları akıllıca karıştırıyor. 16’de sadece üç koşu yaptı.

Debutant Kartikeya (4-0-16 -1) dokuz nokta topuna sahipti, rakip kaptan Sanju Samson’ın ödül kapısı, o zamana kadar Shokeen’den birkaç altılık ve daha da önemlisi ‘da) vardı. teslimatlar, mizacıyla ilgili ciltler dolusu tek bir sınır kabul etti.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.