IPL 2022: Mohammad Kaif, 2019 Sürümünde Ağlar Sırasında Prithvi Shaw'un Tuhaf “Ritüelini” Ortaya Çıkardı

ipl-2022:-mohammad-kaif,-2019-surumunde-aglar-sirasinda-prithvi-shaw'un-tuhaf-“rituelini”-ortaya-cikardi

Mohammad Kaif ve Prithvi Shaw’ın dosya resmi.© BCCI/IPL

Mohammad Kaif, gençlere koçluk yapmak için çok zaman harcadı ve 2019 arasındaki koçluk görevi sırasında Delhi Capitals kadrosunda bazılarının geliştirilmesinde önemli bir rol oynadı. -2021. Daha önce, Kaif takımda yardımcı antrenör olarak görev almıştı. Eski Hindistanlı oyuncu, Indian T’nin 605 baskısında ukalalık yapan Prithvi Shaw’dan tuhaf bir istek aldığını açıkladı. lig.

Kaif, Shaw’ın o zamanki yardımcı antrenörden, antrenman seansları sırasında zayıf bir koşudan geçerken kendisine koltuk altlarını boğmasını istediğini açıkladı. yama.

“Delhi Başkentleri’nde üç yıl kaldım ve Prithvi Shaw ile çok zaman geçirdim. Maçtan önce bir Kaif, Sportskeeda’ya verdiği demeçte, yeni topu dikişle tutturun ve koltukaltını dizinin altından ona doğru fırlattı. , bir oyuncu geldi ve bana Shaw’ın dışarıda beni beklediğini söyledi.Dışarı koştum ve ona ne olduğunu sordum.O da bana ‘lütfen koltuk altına bowling oyna, koşmuyorum. Bu ritüele başlamak istiyorum. tekrar'” diye devam etti.

605 sezonunda Shaw gol atmayı başardı 353 Delhi Başkentleri için 16 maçlarında ortalama 22.. Sezon boyunca, sağ elini kullanan oyuncu iki yarım yüzyıl kaydetti ve en yüksek puanı Kolkata Knight Riders’a karşı 99 oldu.

Sezon boyunca Shaw, 12+ skor kaydetmeden tırıslı yedi maça çıktı. .

“Topun sopanın ortasına denk gelmesi için koltuk altı düz bir dikişle ve ayrıca diz altında bowling oynamam gerektiği konusunda kesindi. Eskiden oynardı 10- toplar bu şekilde. Topu bana geri vururdu ve bir çeşit vuruş ritmine girerdi” dedi Kaif.

“Bir sonraki maçta, içeri girdi ve koşular yaptı.Maçtan sonra birbirimize baktık ve gülmeye başladık.Birbirimizle konuşmadık, sadece göz teması kurduk ve eğer bir ritüel işe yarıyorsa onu bozma dedim. hata yaptığını ve tembelleştiğini kabul etti ama tekrar etmeyeceğine dair güvence verdi ve bundan sonra ritüeli takip etmeye devam etti” dedi. ekledi.

Tanıtılan

Delhi Capitals IPL’sini kazanmıştı 2022 Mumbai Kızılderililerine karşı dört kaleyle açıldı. Chasing 190, Lalit Yadav ve Axar Patel, Rishabh Pant liderliğindeki taraf için sopayla oynadı.

Shaw da 4 dörtlü ve 2 altılı vuruşla 38 oynadığı için iyi bir skor elde etmeyi başardı. Delhi Capitals, Cumartesi günü Gujarat Titans’ı oynayacak.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.