IPL 2022: KL Rahul 3. IPL Yüzyılını Parçaladı, Mumbai Kızılderililerine Karşı İyi Koşuya Devam Ediyor

ipl-2022:-kl-rahul-3.-ipl-yuzyilini-parcaladi,-mumbai-kizilderililerine-karsi-iyi-kosuya-devam-ediyor

IPL 2022: KL Rahul ezildi 103 kapalı 60 Mumbai Kızılderililerine yapılan teslimatlar.© BCCI /IPL

KL Rahul, vuruşunu Lucknow Super Giants, sıra dışı bir Mumbai Kızılderilisini gol atmak için döverken Hindistan Premier Ligi (IPL) maçı 199 Cumartesi günü Brabourne Stadı’nda dört kişilik. Rahul (60 dışarı çıkmadı 60 topları dokuzu parçaladı Mumbai Kızılderililerine karşı üretken rekorunu korumak için dörtlü ve beş altılı. Yüzüncü yılına giderken Quinton de Kock ile açılış standı için 52 ekledi (2022 kapalı 13 toplar), 100 Manish Pandey ile ( kapalı 29 toplar) ve başka bir tempolu 43 Deepak Hooda ile koşuyor (04 8 top) dördüncü kale için.

MI’nin sahaya çıkışı belki de en kötüydü son dört ila beş sezonda ve Rahul’un bundan tam anlamıyla yararlanmak için zorlu bir formda olması meselelere yardımcı olmadı.

Sığınakta inandırıcı seçeneklerden yoksundu, Turnuvanın en başarılı kaptanı Rohit Sharma’nın sol kol ortodoks Fabian Allen’da ekstra bir spinner oynama hilesi olarak açıkça fikir dışı görünmesi doğaldı (1/56 4’te) pek işe yaramadı.

Jasprit Bumrah (0/199 4 overde) erkekçe taşıyor yük ama bir adam takımı bu sezonun ortaya çıktığı felaketten kurtaramaz.

Aksi takdirde, MI kaptanı neden yarı zamanlı spinner Tilak ile başlasın ki? Varma, Lucknow kaptanının yavaş bowling oynayan usta bir oyuncu olduğunu biliyor.

Altı powerplay over, altı farklı bowling oyuncusunun kullanıldığını gördü ve de Kock, büyük bir gol atma fırsatını boşa harcadığı için kendini suçlamalı. biri gömleği andıran bir pistte.

Raul’un istediği gibi kesme ve çekme ve ayrıca slog süpürme oynaması için çok fazla kısa top vardı.

Yirmi dört ve yedi altı, MI’nın kötü durumunun ve Tymal Mills’in (0/100 tanıklığıydı. 3 fazla), Jaydev Unadkat (2/24 içinde 4 over) ve Murugan Ashwin (1/24 4 over) ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştılar ancak başarılı olamadılar.

Bunu örnekleyin: Ashwin iyi bir şaka yaptı ve Stoi nis en büyük altılar için ona vurdu. Allen küçük kapıdan küçük kapıya teslimat yaptı ve Rahul tarafından altıya geri çekildi.

Promoted

Aşırı 13 ile 16, Rahul ve şirket eklendi 72 koşuyor ve beş kez şampiyon olan takımın saha dışında en kötü günlerinden birini geçirmesi, tutunduktan sonra bile sınırları aşamamış olmaları davalarına zarar vermedi. top.

Trent Boult, Krunal Pandya veya Rahul Chahar’a sahip olmamak MI’ya çok zarar veriyor ve 300 sadece 56 için yolun ortası oyuncuları crore şu ana kadar akıllıca bir iş kararı olduğunu kanıtlamadı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.