IPL 2022: KKR Mentoru David Hussey Bu Oyuncuyu “IPL'de En İyi Satın Alma” Olarak Adlandırdı

ipl-2022:-kkr-mentoru-david-hussey-bu-oyuncuyu-“ipl'de-en-iyi-satin-alma”-olarak-adlandirdi

Kolkata Knight Riders Mentor David Hussey © BCCI/IPL

Kolkata Knight Riders (KKR) şu ana kadar oynadıkları üç maçtan ikisini kazanarak IPL’de iyi bir başlangıç ​​yaptı. Bu performanslarda öne çıkan, özellikle powerplay aşamasında tempolu bowling ve kusursuz çizgisi ve uzunluğu ile öne çıkan Hindistanlı kıdemli Umesh Yadav’dır.

KKR takımında geri dönüş yapan Umesh, bowling koçu Bharat Arun ile yıllarca, sonrakinin Team India görevi sırasında çalıştı ve ikili yine sihir üretiyor.

KKR danışmanı David Hussey, Umesh’i franchise için IPL 2022 mega müzayedesinin en iyi satın alımı olarak nitelendirecek kadar ileri gitti. Umesh, franchise tarafından 2 crore Rs taban fiyatı için satın alındı.

Hussey, “Muhtemelen IPL’deki en iyi satın alan kişiydi,” dedi. “Erken küçük kapılar alarak olağanüstü bir performans sergiledi. O ve Arun birlikte çok iyi çalışıyor, 5-6 yıldır birlikte çalışıyorlar. Aralarında iyi bir saygı ilişkisi var. Umesh hakkında söyleyeceğim tek şey, her maça hazırlanmak için pistte son derece sıkı çalışması. Kendi sözleriyle, hiçbir baskı hissetmediğini çünkü arka plandaki tüm personelden çok fazla destek aldığını ve daha iyi insanlardan biri olduğu ve ortalıkta dolaşan en iyi bowling koçlarından biri olduğu için tüm övgünün Arun’a ait olduğunu söylüyor.” Hussey’nin KKR’nin resmi web sitesinde dediği aktarıldı.

Umesh şu anda 8 kaleyle Purple Cap listesinin başında ve üzerinde 4.9 koşu gibi şaşırtıcı bir ekonomi oranına sahip.

Terfi edildi Kalp pili oturmakta zorlandı Yeteneğini sergilemek için sınırlı fırsatları olduğu için Hint takımı için yedek kulübesindeydi, ancak eline bir fırsat geçtiğinde elini kaldırdı ve teslim etti ve kıdemli pacer aynısını bu sezon KKR için yapıyor.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.