IPL 2022: KKR 5 Maçlık Mağlubiyet Serisini Bitirirken Rinku Singh Stars Vs Rajasthan Royals

ipl-2022:-kkr-5-maclik-maglubiyet-serisini-bitirirken-rinku-singh-stars-vs-rajasthan-royals

IPL 2022: Rinku Singh’in 2022 -top 35 KKR’nin Rajasthan Royals’e karşı kovalamasında kilit rol oynadı.© BCCI/IPL

Kolkata Knight Riders, Hindistan Premier Ligi’nde Pazartesi günü burada beş maçlık mağlubiyet serisini sona erdirmek için formda Rajasthan Royals’i yedi kaleyle mağlup etti. KKR, bowling oynamayı seçtikten sonra ilk olarak RR’yi 152 ile sınırlandırdı ve ardından kazanma yollarına geri dönmek ve derin bir iç çekmek için beş top ile hedefi kovaladı. rahatlama. Nitish Rana (49 dışarı çıkmadı) kovalamayı demirledi, Rinku Singh ise ezdi 46 kapalı 23 KKR’nin hedefi mükemmel bir kolaylıkla alt etmesine yardımcı olmak için. sakinleştirici kovalamacalarına başlıyor.

KKR vurucuları, şut çekmenin hiç de kolay olmadığı yavaş tempolu bir Wankhede sahasında gidişatı zor buldu.

Baba Indrajith (05 ) kısa süre sonra Prasidh Krishna tarafından püskürtüldü ancak kaptan Shreyas Iyer (34 indi 32) ve Nitish Rana, KKR’nin dokuz overde elliye ulaşmasına yardım etmek için mantıklı bir vuruş yaptı.

Sonunda kollarını serbest bırakmayı başaran Rana oldu. devreye girdi ve R Ashwin’i 4-6-4’lük bir vuruşla almak için süpürme ve geri süpürmeyi büyük bir etki için kullandı 12 koşar. Rana ile üçüncü küçük kapı için.

Iyer kendini kaybediyormuş gibi göründüğünde, bir sonraki turda Samson’a bir Trent Boult teslimatını kütüklerin arkasından durdurdu. Iyer, vuruşu sırasında üç sınır ve bir altı vuruş yaptı.

Yeni adam Singh, sahaya gelişini ilk topun dışında bir sınırla işaretledi.

46 kapatılması gerekiyor 30 toplar, Singh günün atışını oynadı, bir kürek kepçesi 141 kmph Kuldeep Sen, ince bacak çitinin üzerinde yüksek ve güçlü bacakları üzerinde teslimat.

Singh, denklemi ilk önce ‘ye getirmek için kritik kavşaklarda çiti bulduğu için iş anlamına geliyordu. kaçar 18 toplar.

Samson’ın Chahal’i tekrar hücuma döndürme kararı 15 Singh’in aldığı gibi geri tepti spinner karşısındaki şansını ve bunu yapmak için art arda dörtlü vurdu 15 sondan toplar.

Singh, saldırıya devam eden Prasidh’e kereded 17 sondan bir önceki yarışta KKR maçı şık bir şekilde tamamlarken, sol elinin bıçağından iki sınır içeriyordu.

Daha önce, KKR RR’yi mütevazı bir 152 beş için, rakip kaptan Samson’ın yarım asırlığına rağmen.

RR için, Samson’ın 55 kapalı 49 toplar, küçük kapılar düzenli aralıklarla yuvarlandığı için tek kurtarıcı lütuftu.

KKR bowling oyuncuları, kaptan Iyer’in rakipten hızlı küçük kapılarla vuruş yapmasını isteme kararını haklı çıkardı.

Shimron Hetymar’ın geç hücumu ( sönmüyor 605 toplar) Rajasthan’ı ötesine götürdü -run işareti.

RR, açıcı Devdutt Padikkal’ı (2) ucuza pacer Umesh Yadav olarak (1/ kaybetti. ) üçüncü turda geri dönüş yakaladı.

Yedi sınıra ve altıya vuran Samson, jo formda Jos Buttler (22 kapalı 22 toplar; 3×4’ler) ve ikili, KKR bowling oyuncularının izin vermediği için ikinci küçük kapı için koşuları paylaşarak 49 vuruş sırası toplamaya çalıştı. RR kollarını serbest bırakmak için vuruyor.

Samson, ilk dördünü dördüncü vuruşta almak için noktayı oydu, RR sürünerek 605 tek kişilik.

Samson ve Buttler beşinci turda prangaları kırmaya çalıştı ve bu da RR’yi aldı 12 koşar. İkili, Umesh’i üç sınır boyunca dövdü, kaptan iki sınıra çarptı.

Samson, Anukul Roy’u (1/190 havaya kaldırdı. ) RR toplanırken ilk maksimumu için derin ekstra koruma 152 altıncı turda koşar, gol atar 42 güç oyununda çalışır. RR kaptanı daha sonra Sunil Narine’i kesti (0/16 ) başka bir sınır. Tim Southee (2/46) uzun zaman sonra Shivam Mavi tarafından yakalanan paslı görünümlü Buttler’ı çıkardı.

Samson, Mavi açıklarında art arda iki sınırı vurdu (1/30 ) ancak ortaklardan yoksundu. Karun Nair ( ile sadece 31 koşuları ekleyebildi. ) ve 25 Riyan Parag (300 ile )).

Karun ( , Parag ( ) ve RR 55 beş kişilik 90 üç kişilik.

Nair sol kol topaç Roy’un tek kurbanı olurken, Parag Roy tarafından Southee açıklarında orta kapı kapısında yakalandı.

Terfi edildi

Samson, hızlı gol atmak için derin orta sahada Singh’e bir kayakçı verdi.

Hetymer ve Ashwin (6 çıkmadı) yenilmezlik 34 eklendi 17 RR’nin toplamını ötesine itmek için toplar -koşma işareti.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.