IPL 2022, GT Vs MI: Mumbai Kızılderilileri Gujarat Titanlarını Geçti, 5 Koşuda Kazandı

ipl-2022,-gt-vs-mi:-mumbai-kizilderilileri-gujarat-titanlarini-gecti,-5-kosuda-kazandi

IPL 2022: MI Cuma günü GT’yi yendi.© BCCI/IPL

Pacer Daniel Sams, Cumartesi günü bir IPL maçında Mumbai Kızılderililerinin masa başı Gujarat Titans karşısında beş koşuluk çarpıcı bir zafer kazanmasına yardımcı olmak için son turda sadece üç koşuyu kabul ederken buz gibi bir mizaç sergiledi. MI, Titans’ın açılış çifti Wriddhiman Saha (52 kapalı 2022 ile görünüşte aşağı ve dışarı çıktı. toplar) ve Shubman Gill (106 kapalı 28 topları paylaşma 63-41 .1 kovalarken 178. Bununla birlikte, Titanlar maçı kazanmak için son turda dokuz koşuya ihtiyaç duydukları için iki önemli kaçış da dahil olmak üzere küçük kapıları kaybetmeye devam etti. Sezonda art arda ikinci yenilgilerine düşmek için bir kale kaybederken sadece üç sayı atabildiler.

Play-off için zaten çekişme dışında olan MI için

Bowling oynamayı tercih eden Gujarat, MI’yı ile sınırladı) altı için, Rohit Sharma’nın (40 açılış çiftinden gelen hızlı atış vuruşlarına rağmen 22 toplar) ve İşhan Kishan ( kapalı 29 toplar) ve Tim David (41 kapalı değil 22 toplar).

Rashid Khan, için yaptığı iki küçük kapıyla Titanlar için en başarılı bowling oyuncusuydu. , Pradeep Sangwan ve Lockie Ferguson birer tane aldı. Alzarri Joseph de küçük bir kale aldı ama dört aşırı vuruşunda kanaması 41 oldu.

Takip eden 178, Saha Riley’i ezmeden önce Jasprit Bumrah’ın iki dörtlü ve altılı vuruşlarını yaparken tam akışa baktı Meredith iki sınır için.

Shubman Gill, Murugan Ashwin’i altı için silip süpürdü, sonra elli koşu standı hızla gelip Titanları 50 altıda biri için.

Chandigarh hamuru sekizinci seferde patladı. muhteşem bir açılış yapan Daniel Sams’in üç sınırında.

Kumar Kartikeya teslim olurken sıradaydı 15 Saha’nın ilk topunu dört sayı atması ve Gill’in uzun bir süre önce temiz bir vuruş yapmasıyla koşuyor. dört kişi daha melon.

Kısa bir süre sonra, 106 Saha ile de bitti ellisinde.

Gill de Pollard’ın teklisi onu 52 götürdüğünde ona katıldı. -top yarım asır.

Hem Saha hem de Gill altı sınırı ve her biri iki maksimumu kırdı.

Sai Sudharsan’ın (15 tuhaf bir vuruşla sona erdi. ) vuruş sırası, Hardik Pandya (24) Gereksiz bir single’a gittikten sonra yetersiz kalıyor.

İhtiyaç duyan 14 son iki over’da Miller, Bumrah’ı orta küçük kapıdan yatırdı ama Titanlar maçı kaybetmek için son dokuz over’da gol atamadı.

Daha önce, vuruşa davet edilen Rohit, bir dizi düşük puanın ardından erken inisiyatifi ele alırken, Kishan ikinci kemanı çalarken vuruş oyunuyla maça hakim olurken, iyi bir temas halinde görünüyordu.

MI kaptanı, melon oyuncusunu dört sınır ve altı için ezdiği için Joseph’e özellikle sert davrandı, Kishan ise partiye beşinci ove’de katıldı. r, 50 tarafından yönetilen ortaklıklarını gündeme getirmek için Rashid Khan’ı birkaç dörtlü için çarpıyor.

Rohit daha sonra MI’nın yayınladığı gibi 55 dört sayı için Lockie Ferguson’a vurdu, kayıpsız, en iyileri bu sezon powerplay.

Rashid, sekizinci turda atılım yaptı ve ters vuruş yapmak isterken önde sıkışan tehlikeli Rohit’i ortadan kaldırdı.

Daha sonra Kishan devraldı ve Rahul Tewatia’yı küçük kapıdan göndermek için sahada dans etti.

Suryakumar Yadav marka kamçısını maksimuma çıkardı ancak Pradeep Sangwan açıklarındaki bir sonraki girişiminde can verdi. .

Saldırıya geri dönersek, Joseph daha yavaş bir teslimat yaptı ve Kishan, MI’nın 2022 kaymasıyla küçük kapı ortasında Rashid’e gönderdi. 3 inç için aşırı. iki googlies ile Batı Hindistan. ) ve Tim David, daha sonra Muhammed Shami’yi sırasıyla orta vuruşta ve uzun bacakta iki dörtlü için fırlatan bir ortaklık kurmaya çalıştı. .

Tanıtıldı

Varma, Hardik Pandya üretimiyle tükendi direkt atış, Daniel Sams de ikinci top ördeğiyle can verdi.

Ancak, David, takımı geçmek için son vuruşta Shami’ye iki maksimum tokat attı 170-koşma işareti.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.