IPL 2022: Faf Du Plessis, Dinesh Karthik'in “Adını Uluslararası Krikete Geri Vermesi Gerekiyor” Diyor

ipl-2022:-faf-du-plessis,-dinesh-karthik'in-“adini-uluslararasi-krikete-geri-vermesi-gerekiyor”-diyor

IPL 2022: Dinesh Karthik bu sezon müthiş formda. RCB için bir son işlemci.© BCCI/IPL

Royal Challengers Bangalore kaptanı Faf du Plessis Salı günü, takım arkadaşı Dinesh Karthik’in Mumbai’deki IPL’de Rajasthan Royals’e karşı kaleci vurucunun maçı kazandıran vuruşunu takiben başka bir Hindistan dönüşü yapması için destek verdi. Karthik, 06 yenilmeyen 26 parçaladı. takımını büyük belaya sokan bir vuruş çöküşünden sonra RCB’yi dört küçük kapı galibiyetine ateşleyecek. Shahbaz Ahmed de çok önemli 45 bir çıkış yaptı 26 kazanmak için toplar. Maç sonrası sunumda du Plessis, “DK en iyi kriketini oynuyor. Sanırım adını uluslararası krikete geri koyması gerekiyor, değil mi” dedi.

” birden bire bir çek bazı iyi karakterlere ihtiyacın var ve DK alabildiğin kadar büyük bir karakter. Sonlara doğru soğukkanlılığı gerçekten inanılmaz. Bu bizim için büyük bir değer çünkü sonlara doğru bu sakinlik oyuncuların hemen gelmesini sağlıyor eski Güney Afrika kaptanı,” dedi. Dünya Kupası. Hindistan tarafına belirlenmiş bir bitirici olarak dönmek istiyor.

Bu sezon takımları değiştiren Karthik, oyununu yükseltmesi gerektiğini söyledi.

“Kendimin hakkını vermek için bilinçli bir çaba sarf ettim. Son birkaç yılda daha iyisini yapabileceğimi hissettim. Eğitim alma şeklim farklı oldu. Kendime henüz bitirmediğimi söylüyordum. Bir hedefim var ve Bir şey elde etmek istiyorum” dedi 36 yaşındaki.

Karthik koymuştu. arkadaşı ve koç Abhishek Nayar ile IPL’nin önünde zorlu sahalarda. )”Sakin olun, oyununuzu ve kiminle başa çıkabileceğinizi bilin. Beyaz kriket oynamaya, maçlara, senaryolara emek verdim. Kimsenin görmediği saatler bunlar” dedi. Çalıştığı alanlar sorulduğunda.

“Asıl iş IPL’ye giden yolda yapılır, buna kredi vereceğim. T04, ama orada değilse, ab’ye sahip olmalısınız atışı değiştirme yeteneği.”

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.