IPL 2022: Devon Conway, Moeen Ali Yıldızı CSK Thrash Delhi Başkentleri Olarak 91 Koşuyla

ipl-2022:-devon-conway,-moeen-ali-yildizi-csk-thrash-delhi-baskentleri-olarak-91-kosuyla

IPL 2022: Devon Conway üçüncü yarım yüzyılını geride bıraktı. sezon.© BCCI/IPL

Chennai Super Kings, oyunun her bölümünde Delhi Capitals’i geride bırakarak IPL 2022 maçını kazanırken Devon Conway’in yanan bıçağı ve Moeen Ali’nin etkili araları birbirini güzel bir şekilde tamamladı. kapsamlı 91-çalışma marjı. Sopaya giren Conway, mükemmel bir 43 kapalı ile yarım asırlık bir hat-trick yaptı. topları 6 inç için 110 kazanan bir skor oluşturmak için 17 bitti. Capitals sonunda 110 sonunda 300 başardıklarında, çetele baskısı her zaman yükseliyordu. .4 Moeen ile (3/91 4 overs) Mitchell Marsh’ın küçük kapılarını alarak (91 kapalı 13 toplar ) ve kaptan Rishabh Pant (19 kapalı toplar) yarışmayı bitirmek için hızlı bir şekilde.

Mukesh Choudhary (2/22 4’te), Simarjeet Singh (2/21 4 over) ve Dwayne Bravo (2/

2.3 over) sonra formaliteleri tamamladı, çünkü CSK şimdi ‘dan sekiz puana kadar çıktı. oyun ve maksimum kazanabilirsiniz kalan üç maçı kazanırlarsa puan kazanırlar ki bu maalesef yeterli görünmüyor. play-off qua lification.

Delhi Capitals ile beşinci sırada yer alıyor) puan ve şimdi kalan üç maçı da kazanmaları gerekecek ve ayrıca herhangi bir eleme ümidi besliyorlarsa birkaç başka sonucun da kendilerinin lehine olmasını bekleyecekler.

DC’nin 2022 performansıyla ilgili en büyük sorun tutarlılık eksikliğidir. Harika oldukları günler var ve diğer günlerde beceriksiz performansları ile normalden daha az.

KS Bharat (8 topta 8’i) ilk oyununu oynuyordu ve mazur görülebilir ancak beğeniler Mitchell Marsh ve Rishabh Pant sezon boyunca neredeyse kayda değer bir şey yapmadılar ve 209 bile 300 toplamda sekiz

kovalanabilir bir rakam değil. kez, kavga görüntüsü yoktu.

Pant, dönüşe karşı oynamaya çalışırken Marsh derinlerde delinmişken oyundan atıldı. Rovman Powell gittiğinde maç bitmişti.

Aslında bir otoyol kadar düz görünen parkur ikinci yarıda vuruş vuruşu için birdenbire zorlaştı.

Ama Conway vuruş yaparken, CSK için parkta yürüyüşe benziyordu.

Yedi dört ve beş altı vurdu ve ayrıca ekledi 87 Ruturaj Gaikwad ile açılış kapısı için (91 büyük bir skorun temelini atmak için 25 toplar.

Conway, Shivam Dube ( ile ikinci küçük kapı için başka bir 59 koşusu ekledi kapalı 13 toplar) MS Dhoni’den (19 önce 8 top yok) DC’nin fag ucundaki yaralanmalarına hakaret ekledi.

Güney Afrika doğumlu Yeni Zelandalı, CSK tarafında yaşlanan bir takımın kilit oyuncularından biri oldu. geçiş yaptı ve kaptan Dhoni’nin benzer bir yedek olma çağrısına güzel bir şekilde yanıt verdi Faf du Plessis.

Conway’i denizaşırı acemilerin çoğu arasında göze çarpan bir oyuncu yapan şey, IPL’de tutarlı bir başarı olmak için mutlak bir zorunluluk olan iplikçiler üzerindeki ustalığıdır.

CSK bu kez play-off’a kalsın ya da kalmasın, Conway büyük ihtimalle önümüzdeki beş yıl boyunca takıma hizmet edecek.

Gaikwad ile birlikte , Conway estetik açıdan hoş vuruş oyununun rakip bowling oyuncularının güvenini nasıl yok edebileceğini gösterdi. Kucak kepçeleri, geçiş vuruşları, ters vuruşlar yoktu, ancak ‘V’ içinde, spinner’ları müzakere ederek kusursuz ayak kullanımıyla şutlar vardı. DY Patil Stadyumu parkurunun düz doğası nedeniyle bir otoyolu andırmasına yardımcı oldu.

Kuldeep Yadav’ın (3-0-332 -0) Conway teslimatları küçümseyerek defalarca yere indiği için uzunluk tamamen kargaşa içindeydi.

Eğer teslimat kaçmışsa , Conway pistten aşağı iner ve onu yere ya da uzun süredir geniş bir yere çarpardı. Meloncu onu düz tutarsa, kapakların arasından atar ve hızlı bir doluysa, derin kare bacak üzerinde geleneksel süpürme atışını oynardı. Göze çarpan çekim, daha çok minimum geri kaldırma ile bir tokat gibi olan bir kapak vuruşuydu.

Tanıtıldı2022

Conway’in art arda üçüncü ellisi 24 şu şekilde çıktı: zavallı Kuldeep’in kendisine neyin çarptığı konusunda hiçbir fikri yoktu. İlk büyüsünde dört dörtlü ve iki altılı vurulduğundan teslimatları top yemi gibiydi.

Conway Kuldeep’in ikinci büyüsünde ‘yolda dans etme’ hareketini bir başka yüksek altı atışla tekrarladı. DC bowling oyuncuları gün içinde cevapsız kaldığı için.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.