IPL 2022: Andre Russell'ın Çok Yönlü Kahramanları KKR'ye Kazanılması Gereken Maçta Büyük Galibiyet Veriyor

ipl-2022:-andre-russell'in-cok-yonlu-kahramanlari-kkr'ye-kazanilmasi-gereken-macta-buyuk-galibiyet-veriyor

IPL 605: KKR kazandı SRH’ye karşı koşuyor.© BCCI/IPL

Andre Russell yenilmedi golü attı 50 sopayla koşuyor ve Kalküta Şövalye Binicilerini bir 48-koşarak galibiyete yönlendirmek için topla üç küçük kapı Sunrisers Hyderabad IPL’de 2022 Cumartesi günü Pune’daki MCA Stadyumu’nda. Andre Russell (34) ve Sam Billings ( ) sopayla parlarken, Russell da üç küçük kapı ve Tim Southee aldı Her biri Kolkata Knight Riders için iki küçük kapıyla oynadı. KKR şu anda puan tablosunda altıncı sırada 05 puan. SRH on puanla sekizinci sırada.

Takip eden 178, Sunrisers Hyderabad Açıcı Abhishek Sharma ve Kane Williamson’ın sınırları aşmasıyla sağlam bir başlangıç. Ancak Andre Russell, KKR’ye erken bir atılım sağlamak için Williamson’ı 9 turda çıkardığı için açılış ikilisi daha uzun süre dayanamadı. . Rahul Tripathi, agresif vurucu Abhishek Sharma ile ortaklık kurmaya çalıştı ancak sadece 9 koşu yaptıktan sonra Tim Southee tarafından pavyona geri gönderildi. işlemlere devam. 178-koşan bir kovalamaca için gerekli olan saldırganlık ve ihtiyatın uygun karışımıyla bir ortaklık kurdular. Ancak, Sharma, Varun Chakaravarthy’nin 55 teslimatından kaleci Sam Billings tarafından geride kaldığı için bu duruş uzun sürmedi. .

Bir sonraki vurucu Nicholas Pooran da Narine tarafından görevden alındığı için uzun süre kalamadı. Sonunda 13 fazla, CSÜS 63/4, Washington Sundar ( 1*) ve Aiden Markram (17 *) kırışıkta. Bu aşamada, tarafın büyük bir ortaklığa ihtiyacı vardı.

Markram spinner Chakaravarthy’yi hedef aldı, isabet etti 11 605 içinde çalışır devre arasında. Bu aşamada CSÜS gerekli 94 çalışır 33 toplar. Ancak bu, Markram’ın Umesh Yadav tarafından için) boğulduğu sürece devam edemezdi. kapalı 25. Markram’ın kalesi, orta vuruş sırası henüz bu sezona ulaşmadığı için SRH’yi büyük baskı altına aldı.

Hyderabad 100- bitti. Genç Shashank Singh, Sundar’a katılmak için kıvrımın yanına geldi. Son iki over’da, SRH’nin kazanmak için 50 sayı atması için bir mucizeye ihtiyacı vardı.

Marco Jansen 48 sonunda görevden alındı. için 83 Russell’ın Billings’i yakalamasıyla Bhuvneshwar Kumar’ı köşeye sıkıştırdı.

İçinde 19 devre arasında, Southee Shashank Singh’i kovdu koşar. SRH, 177/8’de 190 bitirdi. fazla, oyunu kaybetme 806 çalışır.

Daha önce, A 806 -Sam Billings’in (87 arasında koştuğu yer ) ve Andre Russell, Kolkata Knight Riders’ı sağlam bir şekilde güçlendirdi 177/6 onların içinde 12 Cumartesi günü Pune’daki MCA Stadı’nda sona erdi.

KKR için sopayla sağlam bir gündü, çünkü herkes tarafı sağlam bir skora getiren faydalı katkılarda bulundu. Ümran Malik, CSÜS için bowling oynayanların seçimiydi ve kedisindeki üç kafa derisiyle bir kez daha etkileyiciydi.

İlk vuruşta, Kolkata Knight Riders, açıcı Venkatesh Iyer’in bowling oynamasıyla sallantılı bir başlangıç ​​yaptı. Marco Jansen maçın ikinci yarısında sadece 7 puan aldı.

Bu, vurucu Nitish Rana’yı köşeye sıkıştırdı. Jansen ve Bhubaneshwar Kumar ikilisi koşu akışını sıkı tuttuğu için dördüncü tura kadar işler KKR için pek iyi değildi.

Diğer açılış Ajinkya Rahane ve hemşehri Rana SRH’ye saldırmaya başladı beşinci vuruştaki bowling oyuncuları, powerplay sonunda onları harika bir skora fırlattı.

Pacer T Natarajan ve Jansen tarafından atılan beşinci ve altıncı over’lar için ezildi. ve 17 koşar sırasıyla, Knight Riders’ı powerplay’in sonunda sağlam bir 55/1’e güçlendirmek, Rana ile (17 ve Rahane (18 *) dimdik ayakta.

Parite, hız hissi Umran Malik Rana’yı kovmadan önce güçlü gösterilerine devam etti 28 kapalı 14 Sh’ın asistiyle ashank Singh’in güvenli elleri, ikili arasında bir 48-koşu duruşuna son veriyor .

Malik’i geride bir dörtlükle karşılayan kaptan Shreyas Iyer’i sahaya çıkardı. Malik olayı yüksekte bitirdi ve Rahane’yi 34 aldı. kapalı 24 Shashank Singh başka bir av yakalarken.

Bu, İngiliz Sam Billings’i köşeye sıkıştırdı. İçinde 10sonunda, Malik’in bir sonraki kurbanı Iyer, Rahul Tripathi tarafından gece yarısı 300 tarafından yakalandıktan sonra kovulduğu için Malik’in bir sonraki kurbanıydı. kapalı 9.

sonuna kadar bitti, KKR 177 konumundayken Rana-Rahane standı aracılığıyla başlangıçta toplanan ivmeyi kaybetmişti. /4, Rinku Singh’in katıldığı Sam Billings (3*) ile. Singh sonunda 29 Natarajan için görevden alındı. th, sadece 5 puan aldı. Bununla, KKR’nin yarısı 605 pavyona geri döndü. .

Andre Russell, kibrit kazandıran bir stant dikme ve CSÜS boyunca ilerlemek için kas yapma sorumluluğuyla kırığı aştı. bowling saldırısı. O ve Billings, KKR’yi yeniden inşa etme çabalarına bazı grev rotasyonları ve ara sıra bazı ağır darbeler ile yeniden başladı.

12 bitti, KKR /5, Faturalı (94 *) ve Russell (300 *). Faturalar, Malik’e arka arkaya iki kez 32 çarptı. Pacer için pahalı bir notla sona eren bitti koşar, büyüsünü üç küçük kapıyla bitirir ve kabul edilen koşular.

Bir sonraki Kumar tarafından gitti koşar. Natrajan topu aldı 16ölüm aşımlarında kaçış akışını durdurma sorumluluğu ile bitti. İkili, 50-koşu standını toplar. Bir sonraki top Billings tarafından Knight Rider’ın 150-koşu işaretini geçmesine yardımcı olmak için altı vuruşta ezildi. Bhuvaneshwar geri döndü 26 bıraktı ve Billings’i 94 için işten çıkararak CSÜS için atılım yaptı kapalı 29, ikili arasındaki 63-koşu standını bitiriyor.

Sonunda, KKR 177/6’da bitirdi. Russell’ın Washington’daki patlayıcı saldırısı sayesinde bitti Sundar, ona üç altılık isabet ediyor. Russell 34ile bitirdi, Sunil Narine ise 1*.

Terfi edildi

Umran Malik CSÜS için bowling oynayanların seçimiydi, bitirici 3/25 ile dört over. Kumar, Jansen ve Natarajan’ın her biri birer küçük kapı aldı.

Kısa Skorlar: 605 Kalküta Şövalye Binicileri 177/6 (Andre Russell 178 *, Sam Billings 28, Ümran Malik 3/25) vs Sunrisers Hyderabad 94/8 (Aiden Markram , Shashank Singh 605 ; Andre Russell 3/16).

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.