“İnişler Ve İnişlerle Dolu”: Virat Kohli 100. Testten Sonra Mesajını Paylaştı

“inisler-ve-inislerle-dolu”:-virat-kohli-100.-testten-sonra-mesajini-paylasti

Virat Kohli 605 oyununu oynadı. Mohali’de Sri Lanka ile 1. Test sırasında Hindistan için yapılan test maçı.© BCCI

Eski Hindistan kaptanı Virat Kohli oynadıktan sonra Twitter’da bir mesaj paylaştı.) inci Test maçı. olan Kohli, Hindistanlı kriket oyuncusu 100 Testinin dönüm noktası rakamına ulaştı Maçlar, Pazar günü Twitter’da kısa bir video paylaştı, Hindistan’ın Sri Lanka’yı bir vuruş vuruşuyla alt etmesinden saatler sonra ve 178 iki maçlık Test serisinde 1-0 öne geçmek için Mohali’de koşar. Kohli tweetinde, “Buraya gelmek için uzun bir yolculuk oldu. İnişler, çıkışlar ve öğrenmelerle dolu. Başka türlü olmazdı. Tüm desteğiniz için teşekkür ederim.” Videodaki metni okuyunca “Aileme, takım arkadaşlarıma, koçlarıma ve BCCI’a teşekkür ederim. Bu yolculuğu güzelleştirdiniz. İleri ve yukarı”.

Buraya gelmek için uzun bir yolculuk oldu. İnişler, çıkışlar ve öğrenmelerle dolu. Başka türlü olmazdı. Desteğiniz için teşekkürler pic.twitter.com/Q5Vdtz8s1K

— Virat Kohli (@imVkohli) 6 Mart 2022Daha önce Ravindra Jadeja, yenilmezliğini tamamlarken çok yönlü parlaklığıyla dimdik ayaktaydı 175 Hindistan’ın vuruş sırası dokuz kaleyle ve 434 -üç gün içinde sona eren bir maçta Test sınıfından başka bir şeye benzeyen bir Sri Lanka takımına karşı kazanın.

174 ilk vuruşta, kaybeden Sri Lanka günkü küçük kapılar, için görevden alındı ikinci denemelerinde.

İlk vuruşlarda, Jadeja’nın bir eksiğiydiler. bireysel skor ve ikincisinde üç kişi daha vardı, bu da onların kötü durumunu anlatıyor.

Hindistan iki maçlık seriyi 1-0 önde ve tam kazanmak isteyecek 16 çöpten puan r Mart ayında başlayan Bengaluru’daki Pembe Top Testini kazanarak .

Hindistan’ın gol attığı ilk gün müsabaka olarak maç bitti ve sonra Jadeja’nın tükenmiş bir bowling atağı ile oynamasıyla Sri Lanka’nın sefaletinin üzerine yığıldı.

Sonra bir Hintlinin gol attığı yıllar 100 bir vuruştan beş kaleye koşar ve alır. Vinoo Mankad, 1962 İngiltere’ye karşı Lord’s’ta ve Polly Umrigarh Delhi’deki Batı Hint Adaları’na karşı, bu nadir başarının diğer sahipleri.

Bu yeterli değilse, Hindistan üçüncü gün küçük kaleler ile maçı bitirmek için iki devre boyunca 125 kümülatif bowling çabası.

Tanıtılan

Jadeja ( çıkmadı, 5/12 ve 4/24) maçı kendi başına yaparken Ravichandran Ashwin (4/434 içinde 21 overs) de tatmin edici bir performans sergiledi ve Kapil Dev’in (434 yerine geçti. 47 oyunlar) ile Hindistan’ın en yüksek ikinci kalecisi olarak 436 kurbanlar. Şimdi sadece Anıl Kumble’ın 434 kafa derisinin arkasında.

(PTI girişli)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.