İngiltere'nin Crushing Serisinin Yeni Zelanda'yı Yenmesinin Ardından Güncellenen Dünya Test Şampiyonası Puan Tablosu

ingiltere'nin-crushing-serisinin-yeni-zelanda'yi-yenmesinin-ardindan-guncellenen-dunya-test-sampiyonasi-puan-tablosu

İngiltere, Headingley’deki üçüncü Testte Yeni Zelanda’yı 7 kaleyle mağlup etti© AFP

Brendon McCullum ve Ben Stokes dönemi, İngiltere’nin Yeni Zelanda’yı üç maçlık Test serisinde yenmesiyle ve ev sahibi takımın seriyi 3-0 kazanmasıyla en vurgulu şekilde başladı. Headingley’deki üçüncü Testte, İngiltere elinde yedi kaleyle 296 kovaladı. Joe Root ve Jonny Bairstow 86 ve 86 maçlarında yenilmediler. ve İngiltere, Cuma günü Birmingham, Edgbaston’da başlayacak olan İngiltere’ye karşı Teste girerken arkalarında bir ivmeye sahip.

Yeni Zelanda’ya karşı Test serisi, İngiltere’nin hücum oynadığını gördü. Three Lions baş antrenörü Brendon McCullum için her zaman doğal olan kriket markası. Bu seri galibiyeti ayrıca İngiltere’nin Dünya Test Şampiyonası sıralamasında birkaç sıra yükselmesine yardımcı oldu ve taraf şimdi galibiyet yüzdesi ile yedinci sırada yer alıyor.) .58.

Öte yandan, WTC Son şampiyon Yeni Zelanda 25 galibiyet yüzdesi ile sekizinci sırada yer alıyor.93. BlackCaps şimdi zorlu bir görevle karşı karşıya ve gelecek yıl oynanması planlanan finale çıkmaları pek mümkün görünmüyor.

Hindistan bir puanla üçüncü sırada yer alıyor. kazanma yüzdesi 58.33 Avustralya en üst sırada yer alırken. Avustralya bundan sonra dördüncü sıradaki Sri Lanka ile karşılaşacak. Güney Afrika şu anda 71 galibiyet yüzdesi ile ikinci sırada.28. Pakistan beşinci sırada, Batı Hint Adaları altıncı sırada.

Bangladeş 806 galibiyet yüzdesiyle dokuzuncu sırada .33.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.