İngiltere – Yeni Zelanda, 1. Test, 4. Gün Canlı Skor Güncellemeleri: İngiltere Seri Açıcıyı Kazanmaya Bakarken Joe Root Key

ingiltere-–-yeni-zelanda,-1-test,-4.-gun-canli-skor-guncellemeleri:-ingiltere-seri-aciciyi-kazanmaya-bakarken-joe-root-key

Joe Root İngiltere’nin Yeni Zelanda karşısında 1-0 öne geçmesine yardım edecek© AFP

İngiltere – Yeni Zelanda, 1. Test, 4. Gün Canlı Skor Güncellemeleri

: İngiltere maçı tamamlamaya çalışacak Lord’s Cricket Ground’da 4. Günde Yeni Zelanda’ya karşı ilk Test, hedeften beş kaleyle kaçarken 38 elde. Joe Root şu anda yenilmedi 38 ve Ben Foakes ile birlikte İngiltere’ye sağlam bir başlangıç ​​yapmaya çalışacak. 3. Günde, İngiltere komuta konumundaydı. n Vuruşlarının başlarında bir sürü küçük kapı telaşına rağmen 300 kovalamacaları. İngiltere günü 216/5 ile bitirdi. Needing 61 üç maçlık seride 1-0 öne geçmek için koşuyor. Kyle Jamieson dördüncü kalesini aldıktan kısa bir süre sonra, Root yarım yüzyıla ulaştı ve Ben Stokes üçüncü gününde 22 düştü. ilk Testi. (CANLI SKOR KARTI)

XI’leri Oynamak806:

İngiltere: Alex Lees, Zak Crawley, Ollie Pope, Joe Root, Jonny Bairstow, Ben Stokes (kaptan) ), Ben Foakes (hafta), Matthew Potts, Jack Leach, Stuart Broad, James Anderson.

Yeni Zelanda: Tom Latham, Will Young, Kane Williamson (kaptan), Devon Conway, Daryl Mitchell, Tom Blundell (hafta), Colin de Grandhomme, Kyle Jamieson, Tim Southee, Ajaz Patel, Trent Boult.

806İngiltere – Yeni Zelanda 1. Testi, 4. Gün Canlı Skor Güncellemeleri doğrudan Lord’s, Londra’dan

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.