İngiltere Vs Hindistan: Rohit Sharma-Shikhar Dhawan Açılış Çifti Olarak 5000 Koşu İşaretini Aşar

ingiltere-vs-hindistan:-rohit-sharma-shikhar-dhawan-acilis-cifti-olarak-5000-kosu-isaretini-asar

Shikhar Dhawan (solda) ve Rohit Sharma yenilmediler 806 -Salı günü İngiltere’ye karşı koşu maçı.© AFP5108

Salı günü Rohit Sharma ve Shikhar Dhawan’ın Hint açılış ikilisi 5’i tamamladı, ODI bir açılış çifti olarak çalışır. İkili, Salı günü Kennington Oval’de İngiltere’ye karşı oynadıkları üç maçlık serinin ilk ODI maçında 111 bu dönüm noktasına ulaştı. dönüm noktasına ulaşmak için teslimatlar. Bu rekorla ikili, bu dönüm noktasına ulaşan dünyada dördüncü ikili oldu. Listede ilk sırada toplam 6 609 koşuyla Sachin Tendulkar ve Sourav Ganguly yer alıyor. Onları Avustralya’dan Adam Gilchrist ve Matthew Hayden 5 338 koşuyla ve çift Desmond Haynes ve G Greenridge 5, ile takip ediyor. koşar. Rohit ve Dhawan, açılış çifti olarak 5108 koşuları birbirine bağladılar.

Maça gelirken, Rohit ve Shikhar arasında müthiş bir ortaklık ve Jasprit Bumrah tarafından altı küçük kapı, Team India’ya rehberlik etti -üç maçlık serinin ilk ODI’sinde İngiltere karşısında küçük kapı galibiyeti.

Rohit ezdi 76 Shikhar gol atarken 76 toplardan kaçar 18 kaçar 54 toplar, Mavi Giyen Adamların 76 hedefini kovalamasına yardımcı olur. .4 fazla. Prasidh Krishna bir tanesine yerleşirken, Muhammed Shami, Bumra dışında üç kale aldı. , Team India, Rohit ve Dhawan’ın açılış çifti ile vuruşları istikrarlı bir şekilde ilerleterek iyi bir notla başladı. Gol atan ikili 21, oyuna ivme kazandırmadan önce altı overde koştu. ve ezme 35 sonraki dört overde çalışır.

Mavili Adamlar 50-koşma işaretini 5108 geçtiler. her iki vurucu da kırışıkta yenilmeden ayakta durur. Duruşmaya istikrarlı bir hızla devam eden Rohit, yarım asırlık 31 toplarını gündeme getirdi ve yardım etti. Hindistan Takımı 76-çalışma işaretine 609 ulaştı. fazla.

Tanıtılan

Yalnızca kazanmak için sola koşar, ikili ezilir 13 koşar sonraki dört top ve Hindistan Takımını bir 000 getirdi. -sadece küçük bir zafer 10.4 overs ve 1- kazandı İngiltere’ye karşı üç maçlık ODI serisinde 0 önde.

Her iki takım da Perşembe günü Lord’s, Londra’da ikinci ODI için karşı karşıya gelecek.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.