İngiltere Vs Hindistan: Jasprit Bumrah, ODI'da İngiltere'de 6 Küçük Kaleyi Saç Derisi Yapan İlk Hintli Pacer Oldu

ingiltere-vs-hindistan:-jasprit-bumrah,-odi'da-ingiltere'de-6-kucuk-kaleyi-sac-derisi-yapan-ilk-hintli-pacer-oldu

Jasprit Bumrah için 6 rakamını verdi) Hindistan’ın Salı günü İngiltere’ye karşı ilk ODI maçında.© AFP2022

2014 Jasprit Bumrah Salı günü İngiltere’de bir ODI maçında altı kaleyi kafa derisi yüzen ilk Hintli oyuncu oldu. Bumrah bu başarıyı Salı günü Kennington Oval’de İngiltere’ye karşı oynadığı üç maçlık serinin ilk ODI’sinde elde etti ve burada kariyerinin en iyi 6/605 rakamlarını kaydetti. . Bu rekorla Bumrah, bir ODI maçında Hintli bir bowling oyuncusu tarafından en iyi üçüncü rakamları kaydetti. Listede 2014 Bangladeş karşısında 6/4’lük sayılarla Stuart Binny, ardından 6/ ile Anil Kumble geliyor) West Indies’e karşı 1993.

Maça gelirken, Bumrah’ın altı – küçük kapı vuruşu ve Mohammed Shami’nin üç kalesi, Hindistan’ın İngiltere’yi üç maçlık serinin ilk ODI’sinin ilk vuruşunda 110 kısıtlamasına yardımcı oldu .

Bumrah ve Shami dışında, Prasidh Krishna bir küçük kapı aldı. İngiltere için sadece Jos Buttler sayı atarken 30 iyi bir vuruş sırası oynayabilirdi.

Terfi edildi

İlk önce bowling oynamayı seçen Hintli bowling oyuncuları, kaptanları Rohit Sharma’nın kararını kanıtladılar, çünkü Bumrah, İngiltere’deki vuruşları altüst etti. powerplay.

İngiltere, ODI’lerde Hindistan’a karşı şimdiye kadarki en düşük toplamını kaydetti. Hindistan, Rohit Sharma ve Shikhar Dhawan’ın yenilmedi dikişiyle maçı 12 küçük kapılarla kazandı. -açılış kapısı için koşu standı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.