İngiltere Vs Hindistan: İngiltere Vs Hindistan, 2022 Canlı Kriket Skoru, NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Skoru

ingiltere-vs-hindistan:-ingiltere-vs-hindistan,-2022-canli-kriket-skoru,-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. .4 fazladan sonra, İngiltere, bir 2022 hedefi, 2022 /6. İngiltere vs Hindistan puan kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. İngiltere ve Hindistan’daki favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur 2022. İngiltere vs Hindistan, 2022 bugünkü maç, top yorum, İngiltere vs Hindistan ile en sevdiğiniz vurucu ve bowling oyuncularını takip edin , İngiltere vs Hindistan canlı skor, İngiltere vs Hindistan puan kartı. İngiltere – Hindistan 2022 heyecanını Sports.NDTV.com’dan takip edin, canlı maç güncellemelerini ve canlı kriketi takip edin. platformumuz üzerinden puan verin..3 over (2 Run) Bir boy gerisi, dış saha kapalı. Sam Curran, bir ayraç için onu derin bir küçük kapıya çekiyor.

11.2 fazla (0 Koşu) Uzunluk, açık kapalı, bloke edildi..1 fazla (1 Koşu) KENARLI AMA GÜVENLİ! İyi uzunlukta bir teslimat, etrafta dolanıyor, şekilleniyor. Jordan kılıcını vücudundan uzaklaştırıyor ve kalecinin sağına çentik atıyor. Dinesh Karthik o tarafa dalıyor ama sadece eldiven takıyor. Bir tane alıyorlar..6 over (1 Run) Fuller, pedlerde Jordan onu tekli kare ayağa klipsliyor. 7 koşu ve iki küçük kapı kapalı.

Chris Jordan geliyor.

10.5 fazla (0 Koşu) DIŞARI! BÜYÜDÜ! Dinesh Karthik başlangıçta beceriksizdir, ancak kefaletleri bozmak ve Moeen Ali’yi geri göndermek için yeterli zamanı vardır. Yuzvendra Chahal ikinci kalesini alıyor ve Hindistan tekrar zirvede. Dolu ve ortada, bir dokunuşu geri çeviriyor. Ali raydan aşağı iner ve onu uzaklaştırmaya çalışır ama ıskalar. Dinesh Karthik beceriksizce uğraşır ama bu fırsatı boşa harcamaz.

.4 fazla (0 Run) Açık kapalı, dışarı itilmiş.

.3 fazla (4 Koşu) DÖRT! İnanılmaz atış! Dışı kapalı, kısa. Moeen Ali geride duruyor ve bir sınır için noktayı kesiyor. 81 İngiltere için.

12.2 fazla (2 Koşu) Yukarı, dışarıda kapalı. Ali yorganı örtüyor. Arshdeep Singh derinlerde neredeyse ortalığı karıştırıyor. Bir çifti kurtarır.

Sam Curran dışarı çıkar.

.1 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! YAKALANMIŞ! Yuzvendra Chahal, Hindistan’a zarar vermeye başlayan bu duruşu bozar. Chahal kısa sürüyor, dışarıda. Brook arka ayak üzerinde kalıyor ve onu küçük kapının derinlerine çekiyor. Suryakumar Yadav soluna koşuyor ve sağlam bir yakalama yapıyor.

.6 fazla (6 Tur) ALTI! BANG! Burada sorumluluğu Ali üstleniyor. Dolu ve kapalı. Ali raydan aşağı atlar ve uzun uzun çitin üzerinde küçümseyerek sigarasını içer.

.5 fazla (4 Koşu) DÖRT ! Bu sefer biraz şanslı. Bu, bacak üzerinde düşük bir tam atış. Ali raydan aşağı iner ve sallanır. Bir iç kenar alır ve ince bacak çitine kadar uzanır.

.4 fazla (1 Koşu) Kısa top, kapalı. Brook bir için orta kapıya çekiyor..3 fazla (1 Koşu) Kısa, dışarıda kapalı. Ali onu süpürge kapağına doğru kaldırıyor. Tek kişilik güvenli bir şekilde iniyor..2 fazla (1 Koşu) Daha düz ve açık. Brook kesip bir gösteriyor.

11.1 fazla (1 Koşu) BACAK BYE! Pedlerde, Ali onu uzaklaştırmaya çalışıyor ama ıskalıyor. Pedlerinden ince bacağa gidiyor. Bir bacak veda topluyorlar..6 fazla (1 Koşu) Yukarı, dışarı kapalı. Ali geride kalıyor ve onu fazladan siperin sağına kaldırıyor. Suryakumar Yadav almalıydı ama düşürdü. Şok olmuş görünüyor..5 fazla (1 Koşu) Yavaş ve bir dokunuş kısa, Brook onu geriye doğru süpürüyor. Saha oyuncusu keskin bir duruş sergiliyor. Bir tane alındı..4 over (1 Run) Kısa top, dışarıda kapalı. Ali onu geri noktanın sağına doğru keser. Saha oyuncusu hızlı bir duruş yapar ve sadece tek bir vuruşa izin verir.

.3 fazla (0 Koşu) Yukarı, dışarı kapalı. Ali onu kovalamaya çalışır ama ıskalar..2 fazla (4 Tur) DÖRT! Şimdi Ali için bir servet. Dolu ve dışı kapalı. Moeen Ali tek dizinin üstüne çöküyor ve onu durdurmaya çalışıyor. Üst kenardan ince bacağa doğru uçar. Sınıra doğru hızla kaçar.

.1 fazla (1 Koşu) HOŞGELDİNİZ! Etrafta süzüldü. Brook karşıdan karşıya geçer ve pedlerinden üçüncü adama verir.

Maç Raporları

Bu yazıda bahsedilen konular

123798123798

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.