İngiltere Vs Hindistan Canlı Skor Ball By Ball, İngiltere Vs Hindistan, 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

ingiltere-vs-hindistan-canli-skor-ball-by-ball,-ingiltere-vs-hindistan,-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

Sports.NDTV.com’da İngiltere – Hindistan, 2022 canlı kriket skorunu takip edin. 5.1 aşımdan sonra, 95 hedefini takip eden İngiltere, 123765 /3. Canlı skor, top yorum ve çok daha fazlasını alın. İngiltere – Hindistan, 123747 bugün İngiltere ve Hindistan arasındaki maçı takip edin. İngiltere ve Hindistan maçı ile ilgili her şey Sports.NDTV.com’da mevcut olacak. İngiltere – Hindistan canlı skoru ile güncel kalın. İngiltere vs Hindistan puan kartını kontrol edin. Puan kartı güncellemelerini alabilir, ilgili gerçekleri eşleştirebilirsiniz. Canlı kriket skoru için mükemmel bir yer olan Sports.NDTV.com reklamlarıyla hızlı canlı güncellemeler alın.

4.5 fazla (1 Koşu) Uzunluk topu, dışarıda, güverte dışında şekillendiriliyor. Jason Roy onu uzaklaştıracak gibi görünüyor, ancak en üst noktayı küçük kapı ortasına kadar getiriyor. Güvenli bir şekilde iniyor.

4.4 over (1 Run) BYE BYE! Ah! Bu acıtmış olmalı. Bu bir uzunluk topudur, kapalıdır. Liam Livingstone sınırı aşmaya çalışıyor ama ıskalıyor. Kaburgalarına vurulur.

4.3 over (0 Run) Kısa top, dışarıda kapalı. Livingstone onu kovalamaya çalışır ama ıskalar.

Liam Livingstone yeni adamdır.

Tam Dawid Malan gittiğinde. Kalesini kaybeder. Hindistan’ın burnu biraz önde.

4.2 pas (0 Koş) DIŞARI! TEMİZLEDİK! Son gülen Hardik Pandya! Kendisinden harika bir geri dönüş. Uzun bir top, kapalı. Malan kırışıklığın içine sıkıştı, onu itmeye çalışıyor ama kütüklere bir iç kenar saplıyor. İngiltere, Powerplay’de ikinci kalesini kaybetti.

4.1 fazla (4 Tur) DÖRT! Malan onu bir sınırla selamlıyor. Dışı kısa ve geniştir. Malan bir sınır için arka ayağını delip geçiyor.

Hardik Pandya atakta. 3.6 fazla (1 Run) Kısa top, kapalı. Malan, tek kişilik kalenin ortasına çekiyor. Hamurlar bir tek için çapraz. 11 ondan kaçar. Tam da bu noktada İngiltere’nin ihtiyacı olan şey. Yakalama sesleri ama aradan geçiyor! Uzunluğu iyi, dışı geniş. Malan, nokta ve geri nokta arasındaki boşluğu keser. Uzaklaşıyor. 3.4 fazla (4 Tur) DÖRT! Malan’dan güzel vuruş! Kesir kısa, dışarıda. Malan uzunluğu çabucak alıyor ve bir sınır için küçük kapının derinine çekiyor. Malan bu sefer ritmini erken buluyor. Genellikle kendine yerleşmek için zaman verir. 3,3 fazla (0 Koşu) Bir boy arkası, dış kısmı geniş. Malan çizgiden uzaklaşıyor ve onu yalnız bırakıyor.

3.2 pas (0 Run) pedlerde, Malan topu bacak tarafına doğru savuruyor.

3.1 fazla (2 Koşu) Uzun top, dış sahada. Malan karşıdan karşıya geçiyor ve kalenin ortasına fırlatıyor. Hardik Pandya onu kovalıyor ve ikiye indiriyor.2,6 fazla (1 Koşu) pedler, Malan bir tanesi için orta kapıya klipsliyor. Kumar’dan iyi bir pas, sadece 7 kaçıyor.

2,5 fazla (1 Run) Pedlere açılı, açık bir uzunluk. Roy, hızlı bir single için onu ortasına sıkıştırıyor.

2,4 fazla (1 Run) İyi uzunluk, beşinci güdük üzerinde. Malan geride kalıyor ve bir tek için üçüncü adama indiriyor. Dawid Malan sınırdan çıkıyor. Bu biraz baskıyı hafifletmelidir. Bu uzunluk ve açık. Malan karşıdan karşıya geçer ve bir sınır için küçük kapının üzerinden fırlatır.

2,2 fazla (0 Tur) Kumar bu sefer tam gidiyor, kapalı. Malan çizginin arkasına geçer ve melon oyuncuya geri blok yapar.

2.1 fazla (0 Run) Uzun top, dışarıda kapalı , sol elinin üzerinde şekillendi. Yalnız kaldı.

1.6 over (0 Run) LBW için yüksek sesle itiraz ama hakem hareketsiz! Arshdeep Singh’den harika bir başlangıç. Bacağı etrafında biraz içe doğru hareketle tam olarak ateşler. Jason Roy kılıcını zamanında indiremez ve padlere vurulur. Singh itiraz eder, ancak hakem ikna olmaz. Çoğunlukla bacak aşağı iniyor.1.5 fazla (0 Run) Jason Roy bu sefer topu takdir ediyor. Bu Singh’den inanılmaz şeyler. Bu dolu, dışarısı kapalı, sağ elini bırakıyor. Jason Roy çizgi boyunca oynamaya çalışıyor ama tamamen kaçırıyor.

1.4 over (2 Run) İKİ AYAK GEÇMİŞİ! Bu, orta ve bacağın etrafına iniyor, bacağı aşağı doğru şekillendiriyor, Roy onu uzaklaştırmaya çalışıyor ama ıskalıyor. Kaleciyi pedlerden geçiyor. Vurucular iki bacak bayır toplar.

1.3 fazla (0 Run) Burada art arda üç nokta! Dolu, sağ elinin karşısında açılı, açık. Roy onu koruyor. Bu bir uzunlukta, bacak çevresinde. Jason Roy pistte atlıyor ve onu uzaklaştırmaya çalışıyor ama ıskalıyor. İç kenarda yeniliyor.

1.1 fazla (0 Run) VAY! Bu Arshdeep Singh için bir hareket. Uzunluğa, ortasına iniyor ve Jason Roy’u pedlere vurmak için kıstırıyor, ancak bacak aşağı. 0,6 üst (2 Tur) İKİ AYAK GEÇERLİ! Uzun bir top, hemen dışarıda. Malan onu kesmeye çalışır ama ıskalar. Kaleciyi pedlerden geçiyor.

David Malan 3. numarada çıkıyor.

0.5 fazla (0 Run) DIŞARI! KERESTE! Bhuvneshwar Kumar ilk kanı alır ve tehlikeli Jos Buttler’dan kurtulur. İngiliz kaptan altın bir ördeğe biniyor. Kumar onu tam ateşler ve etrafta dolanır, bu da güverteden içeri girer. Jos Buttler geride kalıyor ve etrafında oynamaya başlıyor. Kütükler paramparça ve Kızılderililer kutluyor. İngiltere’nin isteyeceği bir başlangıç ​​değildi.

0,4 fazla (1 Tur) Dördüncü güdük üzerinde iyi uzunluk. Roy orta sahayı karıştırıyor ve tekli vuruş için orta kaleye atıyor.

0,3 fazla (0 Run) Kumar’dan mutlak güzellik ! Uzun bir yolda, hemen dışarıda, güverteden uzaklaşıyor. Roy dış kenarda yenildi.

0.2 fazla (0 Run) Kumar henüz iyi bir form alıyor. Uzun, kapalı, bir dokunuş uzakta servis edilir. Roy geride kalıyor ve blok yapıyor.

0,1 fazla (0 Run) İngiltere vuruş vuruşlarına hemen başlayamadı. Kumar, uzunlamasına hizmet eder, dışarıda, güverteden uzaklaşır. Jason Roy onu kovalamaya çalışır ama ıskalar.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.