İngiltere Vs Hindistan 5. Test: Rishabh Pant, Hindistan'ı Korkunç Boğazlardan Kurtarmak İçin 89-Ball Century'yi Parçaladı

ingiltere-vs-hindistan-5.-test:-rishabh-pant,-hindistan'i-korkunc-bogazlardan-kurtarmak-icin-89-ball-century'yi-parcaladi

ENG vs IND: Rishabh Pant Edgbaston’da yüzyılını kutluyor.© AFP

Rishabh Pant, Edgbaston’da İngiltere’ye karşı devam eden yeniden planlanmış beşinci Testin 1. Günü’nde beşinci Test yüzyılını parçalayarak Hindistan’ın mücadelesine öncülük etti. Hindistan üst düzey bir çöküşten kurtulmayı başarırken, Pant sadece 19 toplarla bir asırlık kontra atak yaptı. 24 yaşındaki hit 100 sınırları ve altı 100-koşma işareti yolunda. Hindistan beş kişi için 98 ile baş başa kalırken, Pant ve Ravindra Jadeja altıncı kale için yenilmez bir ortaklık kurdular ve Hindistan’ı geçtiler. -run işareti.

Bu, Testlerde bir Hintli kaleci tarafından en hızlı yüzyıldı. Aynı zamanda

Pant da 2’yi geçti,-İngiltere’deki bowling oyuncularını hayal kırıklığına uğrattığı için gösterişli vuruşu sırasında Testlerde koşu işareti. Sonunda sadece 100 için işten çıkarıldı 100 Joe Root tarafından teslimatlar.

Pant’ın 222 ortaklığı, yarı yarıya düşen Ravindra Jadeja ile çalışır kendi yüzyılında, James Anderson ve Matthew Potts’un Hindistan’ı 98 sallamak için aralarında beş küçük kapı paylaşmasıyla çok önemli bir dönemeç geldi. /5.

Anderson Shubman Gill ve Cheteshwar Pujara’yı ve ardından Shreyas Iyer’i alırken, Matthew Potts Hanuma Vihari ve Virat Kohli’yi gönderdi.

Daha önce , İngiltere kurayı kazanmayı ve bowling oynamayı seçti.

2022Terfi edildi

Jasprit Bumrah, düzenli kaptan Rohit Sharma r ile maçta Hindistan’a kaptanlık yapıyor. COVID-19 ile çıktı ve kaptan yardımcısı KL Rahul sakatlandı.

Virat Kohli liderliğindeki Hindistan, ziyaretçi kampındaki bir Covid salgını nedeniyle beşinci Test ertelenmeden önce geçen yıl seride 2-1 öne geçmişti.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.