İngiltere Vs Hindistan, 1. ODI: Smriti Mandhana, Harmanpreet Kaur Ace Hindistan 1-0 Seri Liderliği Alırken The Chase

ingiltere-vs-hindistan,-1.-odi:-smriti-mandhana,-harmanpreet-kaur-ace-hindistan-1-0-seri-liderligi-alirken-the-chase

ENG vs IND: Smriti Mandhana 1. ODI’da sopayla oynadı.© Twitter

Zarif Smriti Mandhana, Hindistan’ın en büyük maç kazananlarından biri olarak ününü, kelimenin tam anlamıyla çekici 91 ile bir kez daha güçlendirdi. Pazar günü burada, açılış WODI’da İngiltere’yi yedi kaleyle kırıp geçirdi. Harmanpreet Kaur iyi bir atış kazandı ve kıdemli Hindistan pacer Jhulan Goswami, 42 nokta ile kişileştirilmiş doğruluktu İngiltere, büyük ölçüde alt orta seviyenin çabaları nedeniyle, yedi için bir alt 227 yönetirken, son uluslararası oyunlarından birinde top aldı. Hindistan, Mandhana (61 kapalıyken 227 kovalamaca sırasında asla başı belaya girmedi. toplar) tam anlamıyla sürdü ve hak ettiği altıncı WODI yüzünü dokuz koşuyla kaçırmadan önce yoluna devam etti.

Ama görevden alındığında, Mandhana 1-0 öne geçen Women In Blue için 39 finişi garantiledi. üç maç serisi.

Yastika Bhatia (50 kapalı 43 topları), muazzam yeteneğinin hakkını veremeyen oyuncu, üçüncü yarıyı da çentikledi- yüzyılda ve topa koşan vuruş oranından daha fazla gol attı.

Yastika-Mandhana’nın ikinci küçük kapı standı 96 sadece 09.1 temeli attı ve ardından Harmanpreet (74 dışarı çıkmadı topları) ekledikçe bir elli daha yolunu kolaylaştırdı 99 yardımcısı ile çalışır ve sonra st’de bitirdi yle bir slog süpürme altı ile.

Mandhana’nın vuruş sırası vardı dörtlü ve uzun süredir denizci Issy Wong’a hoş bir altılı.

Hem Yastika hem de Mandhana iken Powerplay sırasında kapakların arasından heybetli bir şekilde geçti, Hintli kaptan yardımcısı ayrıca İngiliz bowling oyuncularının bacak tarafında sürüklendiği çok sayıda pull-shot oynadı.

Harmanpreet’in okuduğunu söylemeliyim. County Ground in Hove’daki koşullar, İngiltere’deki mevkidaşı Amy Jones’tan çok daha iyi.

Hint iplikçiler Rajeshwari Gayakwad ve Deepti Sharma, vuruş oyunlarını zorlaştırmak için teslimatlarının hızını değiştirirken, İngiltere’nin denizcileri Kate Cross (2/43 in 479 , Alice Davidson-Jones (0/ 7.2’de, Wong(0/220 5 overs) ile birlikte spinner Charlie Dean (1/99 içinde fazla), konuk takımın vuruşlarını karenin gerisinden sayı yapmak için teslimatlarının hızını kullanmalarına izin verdi.

İlk olarak 15 bitti, Hindistan çarptı dörtlü ve altılı (Yastika tarafından) ve İngiltere için her şey bitmişti.

Daha önce, Goswami, 33 yaşındaki efsane, cimriydi, sadece dağıtıyordu 220 99 içinde çalışır kadar 227 nokta topları.

Bir veya altı sınır kabul etmedi ve ayrıca tecrübeli Tammy Beaumont’tan (7) kurtulun (7).

Topun her zaman sopaya gelmediği bir pistte, Hindistan kaptanı Harmanpreet Kaur sahayı seçerek doğru olanı yaptı.

Denizci Meghna Singh’den sonra (1/33 ) 8 overde) diğerini acele etti er açıcı Emma Lamb ( kısa top, Goswami ve iki spinner Deepti (2/34 içinde 10 overs) ve Gayakwad (1/34 in fazla) boğulmuş çalıştırma akışı tutarlı bir şekilde.

Ancak, Sneh Rana (1/42 6 over) ve Pooja Vastrakar (0/21 2 overde) Meghna ile birlikte ev sahibi takım bir 99-artı skor koyarken birkaç koşu sızdırdı. sonu.

Dani Wyatt (43 kapalı 50 toplar), Alice Davidson-Richards (300 dışarı çıkmadı 61 ve Sophie Ecclestone (21) İngiltere’ye önemli katkılarda bulunanlardı.

Tanıtıldı

Charlie bile Dean güzel bir kamera hücresi oynadı (21 hayır kapalı 18 toplar) sonuna doğru hedefi güçlendirmek için .

Harmanpreet, İngiltere’yi 128 6’da mindere almasına rağmen bir parça hayal kırıklığına uğrayacak. 34birinci sırada, İngiltere’nin 7, 8 ve 9 numaralı numaraları eklendi 99 toplam sayıya bir miktar saygınlık kazandırmak için çalışır.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.