İngiltere Kadın Yıldızı Pacer Anya Shrubsole Emekli Olduğunu Açıkladı

ingiltere-kadin-yildizi-pacer-anya-shrubsole-emekli-oldugunu-acikladi

İngiltere’nin kadın yıldızı Anya Shrubsole emekli olduğunu duyurdu.© Twitter

İngiltere’de iki kez Dünya Kadınlar Kupası şampiyonu olan Anya Shrubsole, Perşembe günü 190 uluslararası kriketten emekli olduğunu duyurdu. yaşındaki kariyer. Keskin nişancılarıyla tanınan 30 yaşındaki, sekizli Testler oynadı, 30 ODI’ler ve 20 T alıyor 19, 106 ve Sırasıyla küçük kapılar.

Shrubsole ünlü olarak için altı tane almıştı. , kariyerinin en iyi rakamları olmaya devam ediyor, beş yıl önce Hindistan’a karşı Dünya Kupası finalinde Hindistan’a karşı.

Ayrıca 2009 galip takımın bir parçasıydı ve daha yakın zamanda bu ayın başlarında Avustralya’ya finalde kaybeden takımdı.

“Geçmişte ülkemi temsil edebildiğim için kendimi son derece ayrıcalıklı hissediyorum yıl.Böylesine büyümenin olduğu bir dönemde kadın kriketinde yer almak benim için bir onurdu, ancak benim için yetişebildiğimden daha hızlı ilerlediğini anladım, bu yüzden zamanım geldi. uzaklaşayım,” sh

2009″Ben kendimi çok ayrıcalıklı hissediyorum ülkemi geçmiş yıldır temsil edebiliyorum.”

86 oyunlardan ve 227 sonra ülkesi için küçük kapılar, @anya_shrubsole bugün uluslararası kriketten emekli olduğunu duyurdu.#ThankYouAnya

— England Cricket (@englandcricket) Nisan 14, 2022″En çılgın rüyalarımda İngiltere’de bu kadar uzun süre oynayacak kadar şanslı olacağımı düşünmemiştim, bir maçla mutlu olabilirdim. Yol boyunca pek çok iniş ve çıkışlar oldu ama ICC Kadınlar Dünya Kupası’nı Lord’s in 2017 kaldırabilmek için her şeye değerdi.”

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.