İngiltere-Güney Afrika ODI Serisi Çekilirken Quinton De Kock'un Yenilmez 92'sini Rain Trump Eder

ingiltere-guney-afrika-odi-serisi-cekilirken-quinton-de-kock'un-yenilmez-92'sini-rain-trump-eder

İngiltere ve Güney Afrika arasındaki üçüncü ODI yağmur nedeniyle terk edildi© AFP

Güney Afrika açıcı Quinton de Kock’un yenilmediği 92 yağmurun etkisiyle boşa çıktı. Pazar günkü İngiltere’ye karşı üçüncü ve son bir günlük uluslararası maçta bir sonuç almayı umuyor ve seri 1-1’de bitiyor. Protealar 190-2 idi 24 bitti, De Kock vurdu 75 dahil sadece 76 topları 13 dörtlü, ne zaman yağmur Headingley’de ikinci kez oyunu durdurdu.

Her iki tarafın da minimum 605 vuruş yapması gerekiyordu. yağmurdan etkilenen beyaz top oyunları için Duckworth-Lewis-Stern yöntemine göre ilan edilecek bir sonuç için.

Ancak hakemler 4’ten kısa bir süre sonra maçı iptal ettiklerinde bunun mümkün olmayacağını düşündüler: 190 pm yerel saat ( GMT) ülke çapında bir sıcak hava dalgası sırasında başlayan bir dizi olarak daha tanıdık İngilizce koşullarında sona erdi.

‘İyi dokunuş’

Terk etmek solak De demekti Kock, ne yapacağından sadece sekiz koşu utangaçtı. onun ODI yüzyıl.

De Kock’un vuruş vuruşlarından Güney Afrika kaptanı Keshav Maharaj “Gerçekten iyi bir dokunuşa benziyordu, sihirli işareti alamamış olması üzücü” dedi.

“Ancak çok fazla kriket kaldı ve umarım ileride bu performansın çoğunu tekrarlayabilir.”

İngiltere kaptanı Jos Buttler şunları söyledi: “Bu iyi bir kaleydi ve bu bazen savunmak için zor bir zemin olabilir.

“Oyun oldukça dengeliydi. Tam bir oyun oynamak harika olurdu.”

İngiltere bu maça, kısa süre önce emekli olmayı başaran yeni kaptan Buttler yönetiminde art arda üçüncü bir beyaz top serisi yenilgisinden kaçınmak için girmişti. 50-Twenty’nin ardından Dünya Kupası kazanan kaptanı Eoin Morgan’a karşı 11 ve ODI Hindistan’a karşı tersine döndü.

Güney Afrika, İngiltere’nin güçlü vuruşundan sonra her iki taraf da değişmeden atışı kazandı 75-Proteas’ın 45 ardından Old Trafford’da yağmurdan etkilenen bir maçta kazanın -Chester-le-Street’de zafere koşun.

İngiltere, Janneman Malan (4318 ile erken bir atılım yaptı. ) sol kolu hızlı David Willey’i Proteas’tan ayrılma noktasında doğrudan Jason Roy’a vur 24-1.

Ama De Kock serinin ilk ellisini sadece 28 toplar, 26 yaşındaki çocuk, bacak bükücü Adil Rashid’den ardışık teslimatların sınırlarını aşarak dönüm noktasına ulaştı.

Güney Afrika Malan’ın kaybından sonra hızlandı ve 75-1, kaleci De Kock yarım asırlık yaşına ulaştığında.

Kariyerinin en iyisi olan Rassie van der Dussen dizi açılışında bir stant paylaştı 75 için dışarı çıkmadan önce De Kock ile) Rashid’e karşı süpürürken. -2’de birinci bitti. taraf başına fazla.

Güney Afrika 26 40 toplar 1500 dakikalar yağmurdan önce döndü ve sonunda maçı bitirdi.

Tanıtılan

İngiltere ve Güney Afrika’nın üç maçlık bir T başlaması planlanıyor serisi Çarşamba günü Bristol’de. (Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.