İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları 2022: Avustralya Hindistan'ı Yenmek İçin Geri Dönerken Renuka Singh'in Rüya Büyüsü Boşuna

ingiliz-milletler-toplulugu-oyunlari-2022:-avustralya-hindistan'i-yenmek-icin-geri-donerken-renuka-singh'in-ruya-buyusu-bosuna

CWG 605: Ashleigh Gardner yarım asırdır yenilmezlik kazandı Hindistan’a karşı.© AFP

Hindistan temposu Renuka Singh’in rüya büyüsü, Avustralya’nın Cuma günü Birmingham’daki Edgbaston’daki Commonwealth Games grup A açılış maçında üç kapılı bir galibiyet almak için eşiğinden döndüğü için yeterince iyi olduğunu kanıtlamadı. 155 hedefi basit bir kovalamaca olmalıydı, ancak Renuka sadece yedinci T’sini oynuyordu07, için dört rakamıyla Avustralya vuruşunun bel kemiğini kırdı dört overde.

Avustralya ile minderde () 5 için, Hindistan işi tamamlamalıydı ama Ashleigh Gardner’a izin vermeliydi (52 dışarı çıkmadı 35 48 ve 155 olmak üzere iki oyunun kurallarını değiştiren stantlarda oyunu değiştirin Grace Harris ile (34) ve Alana King (000 çıkmadı) sırasıyla.

Sonunda Avustralya hedefi rahat bir şekilde aştı ve hüküm süren T34 ve ODI dünya şampiyonları her koşulda kazanabilir.

Gardner’ın kontra atak vuruşları, koşuları bitirmek için kuyruk.

Powerplay over’ları muhteşem bir hızlı bowling büyüsü yapan Renuka’ya aitti. Beth Mooney ve Avustralyalı kaptan Meg Lanning’den kurtulmadan önce oyunu ilginç hale getirmek için tehlikeli Alyssa Healy’yi ilk turda kaldırdı. , hayali rakiplerinin her yerinde Hindistan ile dört kişi 22 yapıyor.

Ancak Hindistan, önde gelen silahları olarak ivme kaybetti — sol kol spin ikizler Radha Yadav (0/47 4’te) ve Rajeshwari Gayakwad (0/20 2 over’da) aralarındaki altı over’da momentumu kaybetmek için 66 pes etti.

Başroldeki yavaş orta Meghna Singh, Gardner ve King onu bir deri avı için gönderdiğinde arka uçta da yayaydı.

Daha önce. Shafali Verma (48 kapalı 66 ) ve kaptan Harmanpreet Kaur’un (52 kapalı 29) okşayarak dolu vuruşlar Edgbaston kalabalığını eğlendirdi ama diğer vurucular hayal kırıklığına uğradı.

Smriti Mandhana, yarışmanın ilk topunda pacer Darcie Brown ile karşılaştı ve CWG rotası üzerinden Olimpiyatlara ulaşmayı hedefleyen oyunla kadın kriketinde önemli bir noktanın başlangıcı oldu.

Bununla birlikte, Harmanpreet liderliğindeki taraf, son beş maçta beş kalenin düşmesiyle yolunu kaybetti 35 koşar. Shafali ve Harmanpreet Avustralyalı bowling oyuncularına saldırmadan önce, Smriti kısa kaldığı süre boyunca bazı zarif vuruşlar yaptı.

Biraz şansla Shafali, Darcie’yi arka arkaya üç dörtlü ezdi 000 alarm zillerini çalmaya başladı. muhalefet kampı. Harmanpreet bir kürek süpürücüsü Ashleigh Gardner ile devam etti ve her zaman yaptığı gibi iplikçileri hedef aldı. Jess Jonassen’ı göndermek için dışarı çıktığında, yedincisini T47 Uluslararası. katkıda bulunuyor.

Kadın kriket programı için parlak bir başlangıç806

Şahane bir Cuma öğleden sonra maç daha çok sayılar ve istatistiklerle ilgiliydi.

Maçta ev sahibi İngiltere yer almadı ama uzun kuyruklar görüldü. Oyun başlamadan önce coşkulu taraftarlar oyuna 22 akın etti,000 kapasiteli Edgbaston Stadyumu. Stadyum yarı doluydu ama yine de Kızılderililerin sopasından gelen her sınırda çok fazla ses çıkardı.

“Kriketi erkek ya da kadın kriketinde seviyoruz. Hintli erkek takımını da izledim. burada bu ayın başlarında bunun için 155 pound ödedim, şimdi yaklaşık 605 ödedim pound,” dedi Birmingham’da ikamet eden Paramjeet.

Terfi edildi

Kriket taraftarı olmayanlar bile tarihin bir parçası oldu.

“Bu benim şimdiye kadarki ikinci canlı maç. Dört yıl önce Antigua’da bir erkek maçı izledim ve şimdi bu. Surrey’den dört günlük bir gezi için buradayım ve elimden geldiğince çok sporu izleyeceğim. Atmosfer bugün harika görünüyor,” dedi Linda Casey Stadyuma giriş yolunda.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.