“…In History Of IPL”: Kumar Sangakkara'nın Jos Buttler'ın IPL 2022'deki Performansı Üzerine Büyük Açıklaması

“…in-history-of-ipl”:-kumar-sangakkara'nin-jos-buttler'in-ipl-2022'deki-performansi-uzerine-buyuk-aciklamasi

IPL 2022: Jos Buttler yenilmez bir vuruş yaptı 106 Cuma günü RCB’ye karşı© BCCI/IPL2022

Rajasthan Royals açılış vuruşu Jos Buttler, Cuma günü Ahmedabad’daki Narendra Modi Stadyumu’nda devam eden IPL’nin 2022 2. Sıralamasında Royal Challengers Bangalore’a karşı en iyi performansını sergiledi. Sağ elini kullanan oyuncu, Rajasthan’ın peşine düşmesine yardımcı olmak için 106 yenilmez bir vuruş oynamaya devam etti 190 elinde yedi kale ve 11 yedek top. Bu galibiyetin sonucunda Rajasthan, Pazar günü aynı yerde Gujarat Titans ile karşılaşacakları IPL 2022 finalinde yerini aldı.

RCB’ye karşı oynanan maçın ardından düzenlediği basın toplantısında konuşan RR Cricket Direktörü Kumar Sangakkara, Buttler’ın bu sezon takım için neler yaptığını tanımlamanın zor olduğunu ve turnuva tarihinde bu kadar iyi bir vuruş yapan başka birini hatırlamadığını söyledi. .

“Bu sezon bizim için yaptıklarını T158 açısından anlatmak zor. Vuruş.O kadar iyi başladı ki, turnuvanın bir noktasında biraz çırpındı ama sonra kendini sakinleştirdiğini ve sadece antrenman yapmak yerine çok güzel sohbetler ettiğini biliyorsun.Bunu kabul etti. o bir ölümlü, o bir insan ve her gün bu kadar yüksek mükemmellik seviyesinde olamaz,” dedi Sangakkara sanal bir basın toplantısında bir NDTV sorgusuna yanıt verirken.

“Ve o seviyeye nasıl ulaştığını anlamak için ry oyunu farklı aşamalarda, bazı günler savaşmak ve çirkin görünmek zorundasın, diğer günler ritmin orada ve gerçek şu ki, koşulla savaşamazsın, sadece buna alışman ve vuruşları inşa etmen gerekiyor. Herhangi bir noktada hızlanabilir; tüm vuruşları aldı. O sevimli bir adam ve oyunu gerçekten çok iyi anlıyor. IPL tarihinde bu kadar iyi dövüşen birini hatırlamıyorum” dedi. turnuvanın tek bir edisyonunda bu kadar çok tonu elde etmek için.

Promoted

Buttler aynı zamanda IPL’nin tek bir baskısında 800 seriden daha fazla puan alan üçüncü oyuncu.Daha önce, Virat Kohli ve David Warner 806 çalışıyor 625.

Şimdiye kadar Buttler 625 bu sezon 20 maçlarda koşuyor.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.