Imran Khwaja, Pankaj Khimji Ve Neil Speight ICC Associate Üye Direktörler Olarak Seçildi

imran-khwaja,-pankaj-khimji-ve-neil-speight-icc-associate-uye-direktorler-olarak-secildi

Örnek kullanım için resim© AFP

Imran Khwaja, Pankaj Khimji ve Neil Speight, Birmingham, İngiltere’deki ICC Yıllık Konferansında yapılan seçim sürecinin ardından ICC Associate Üye Direktörleri olarak seçilmişlerdir. Ortak Üyeler Toplantısı Görev Tanımı’na uygun olarak, oylama, Resmi Ortak Üyeler toplantısında, tüm seçmenlerin (her Oy Oy Veren Ortak Üye ve her Bölge Temsilcisi) üç oya sahip olduğu ağırlıklı gizli oylama yoluyla yapılmıştır.

Imran Khwaja ve Neil Speight, Mahinda Vallipuram’ın yerine Pankaj Khimji ile birlikte Kurul’da Ortak Üye temsilciler olarak yeniden seçildiler. Khimji, Umman Kriket Kurulu Başkanı ve Asya Kriket Konseyi Başkan Yardımcısıdır.

ICC Başkanı Greg Barclay seçimle ilgili olarak şunları söyledi: “Seçilmiş Ortak Üyeye hoş geldiniz demek istiyorum. Yöneticiler bir sonraki dönem için Yönetim Kurulu’nda. Stratejiyi uygulayarak ve oyunu büyüterek dünya çapında daha fazla insanın kriketten keyif alabilmesi için sporu ilerletmeye devam etmek için Imran, Pankaj ve Neil ile çalışmayı dört gözle bekliyorum.”

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.