“İlk Finalist Olacak”: Shoaib Malik'in Hindistan Ve Pakistan Asya Kupası Süper 4 Clash Önünde Büyük Tahmini

“ilk-finalist-olacak”:-shoaib-malik'in-hindistan-ve-pakistan-asya-kupasi-super-4-clash-onunde-buyuk-tahmini

Shoaib Malik’in dosya fotoğrafı© AFP

Bu yılki Asya Kupası’nda Hindistan-Pakistan gösterisinin ikinci bölümü Pazar günü Dubai’de oynanıyor ve kura atışını kazanan ve Hindistan’dan ilk vuruşunu isteyen Pakistan kaptanı Babar Azam. Rohit Sharma ve adamları, formda bir Pakistan bowling kadrosuyla karşı karşıya kaldıklarında, paketlenmiş bir evin önünde yeterince büyük bir toplam koymak gibi zahmetli bir göreve sahipler. Suryakumar Yadav ve Hardik Pandya formda ama eski eller Rohit ve Virat Kohli de büyük maçta açıklama yapmak isterdi.

Eski Pakistan kaptanı ve çok yönlü Shoaib Malik Maç başlamadan önce büyük bir açıklama yaptı. Malik tweet’inde bu maçın galibinin Asya Kupası’nın ilk finalisti olacağını söyledi 2022.

“Kim olursa olsun sinirleri daha iyi tutuyor, Oyundan hoşlanıyor ve bugün orada iyi kriket oynuyor, bence Asya Kupası’nın ilk finalisti olacak 2022,” Malik tweetledi.

– Sinirlerini daha iyi tutan, Oyundan zevk alan ve bugün orada iyi kriket oynayan, bence Asya Kupası’nın ilk finalisti olacak 2022 #PakVsInd #IndVsPak #Cricket #AsiaCupT #Pakistan pic.twitter.com/kPLSPhZ18Z

— Shoaib Malik 🇵🇰 (@realshoaibmalik) 4 Eylül 2022Hindistan Pakistan’ı 5 kaleyle yendi A Grubu turnuvanın başlarındaydı ama bu her iki takım için de yeni bir başlangıç ​​ve Pakistan turnuvada, özellikle de bowlingde gerçekten iyi görünüyordu.

Hindistan, Asya Kupası’nın son iki şampiyonu ve turnuvayı en çok kazanan geçmişinde.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.